google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 11.10.2019
  1 USD
  3.9145
  -0.0081
  1 EUR
  4.3097
  -0.012
  1 CHF
  3.9192
  -0.0346
  1 GBP
  4.8929
  0.0958
  1 RUB
  0.0610
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Rozwiązanie sieciowe Bosch dla Kunsthalle Mannheim

  Rozwiązanie sieciowe Bosch dla Kunsthalle Mannheim

  Kunsthalle Mannheim to niemieckie muzeum sztuki mogące pochwalić się pokaźną kolekcją bezcennych dzieł sztuki. Niezawodna technologia wchodząca w skład rozwiązania sieciowego firmy Bosch zapewnia wszechstronną ochronę ekspozycji i powierzchni magazynowej zajmujących w sumie 3 600 metrów kwadratowych. Szczególny nacisk położono na aspekt optymalnej ochrony osób i mienia bez ingerowania w sposób kontaktu odwiedzających z dziełami sztuki.

  Estetyczna integracja najnowocześniejszej technologii

  Od czasu otwarcia w 1909 roku, Kunsthalle Mannheim zyskała na świecie reputację wyjątkowego miejsca spotkań ze sztuką nowoczesną. W skład kompleksu wchodzi budynek w stylu secesyjnym, wzniesiony w 1907 roku, podziemne magazyny, budynek główny i nowszy Hector Building, którego budowę ukończono w 2018 roku. Otwarcie Hector Building zbiegło się w czasie z debiutem instalacji oraz integracji specjalnie zaprojektowanego systemu zabezpieczeń w wykonaniu ekspertów firmy Bosch.

  Elementy systemu są zintegrowane w sposób niemal niewidoczny z poszczególnymi częściami ekspozycji. Modułowy system alarmowy UGM 2040 oraz około 260 najnowocześniejszych kamer monitoruje wnętrza Kunsthalle Mannheim oraz teren zewnętrzny. Kompleksową ochronę przeciwpożarową zapewnia system sygnalizacji pożaru obejmujący 700 punktów wykrywania pożaru. Na wypadek ewakuacji odwiedzających i personelu zamontowano 330 głośników. Wszystkie elementy zabezpieczeń znajdują się pod kontrolą systemu BIS (Building Integration System) firmy Bosch.]

  Modułowość systemu alarmowego UGM 2040 umożliwia szybkie i ekonomiczne wdrażanie modyfikacji i rozszerzeń. Wykwalifikowani serwisanci Bosch regularnie serwisują system i wykonują niezbędne naprawy, zapewniając niezawodne działanie i niskie koszty utrzymania systemu.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.