google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • XVII edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA

  XVII edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA

  W dniach 13 – 15 marca 2019 r. odbyła się XXVII edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz XVII edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA. Targi objęte były Honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

  450 wystawców przedstawiło swoje najnowsze produkty i technologie klientom biznesowym, którzy w ilości ponad 10 tysięcy, w ciągu trzech dni targów, odwiedzili Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Targi zapewniły możliwość nawiązania relacji biznesowych, ugruntowanie starych i pozyskania nowych, kontaktów często z partnerami z bardzo odległych stron świata.

  CHAREKTERYSTYKA TARGÓW

  Targi ELEKTROTECHNIKA to kluczowe wydarzenie, które co roku prezentuje najnowsze trendy w dziedzinie elektrotechniki i elektroinstalacji, nowoczesnych technologii i budownictwa. Co ważne, to właśnie tutaj producenci prezentują premierowe produkty, innowacyjne rozwiązania i technologie.

  Targi ELEKTROTECHNIKA dostarczają praktyczną wiedzę z zakresu, instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz prawa budowlanego. Są najlepszą w kraju okazją dla spotkań branżowych, wymiany doświadczeń oraz platformą nawiązania nowych kontaktów handlowych.

  Targi ELEKTROTECHNIKA 2019  to także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących – szkolenia, warsztaty, panele dyskusyjne oraz konsultacje branżowe, wystawy, pokazy dla odwiedzających. Na tegorocznych Targach rozstrzygniętych zostało wiele konkursów, wręczone zostały prestiżowe nagrody i wyróżnienia – wśród nich nagrody dla najlepszych produktów prezentowanych na targach, Nagroda Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Nagrody Osobowość Roku 2018.
  Po raz pierwszy przeprowadzony został konkurs, którego celem jest wsparcie najlepszych rozwiązań w branży pojazdów elektrycznych.

  Targi ELEKTROTECHNIKA 2019 zgromadziły ponad 10 tys. odwiedzających, w tym z zagranicy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się imprezy towarzyszące, co potwierdza liczba uczestników szkoleń. O pozytywnym odbiorze Targów świadczy bardzo dobra ogólna ocena targów zawarta w ankiecie przeprowadzonej wśród wystawców.

  XVII edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA

  FAKTY i WYDARZENIA TARGÓW

  • Bogata oferta wystawiennicza firm z Polski i zagranicy
  • Pokaz premierowych kolekcji, nowości produktowych i technologii
  • Szkoleniowo-wystawowa formuła. Szkolenia i warsztaty połączone z prezentacją sprzętu i technologii
  • Niepowtarzalna okazja do zaprezentowania firmy i wyróżnienia się na tle konkurencji
  • Branżowi odwiedzający z Polski i ze świata – krajów UE, Rosji, Algierii, Iraku
  • Prezentacja osiągnięć polskich i zagranicznych producentów oświetlenia architektonicznego, ulicznego, komercyjnego i mieszkaniowego i źródeł światła
  • Prezentacja układów zasilania i rozdziału energii elektrycznej, systemów ochrony i aparatury zabezpieczającej, łączeniowej i rozłączeniowej, kabli oraz przewodów, osprzętu elektrycznego, systemów teletechnicznych i inteligentnego budynku oraz odnawialnych źródeł energii
  • Srefa Elektromobilności
  • Wystawa Teletechnika
  • Warsztaty pomiarowe organizowane przez firmę SONEL
  • Strefa Instalatora
  • Warsztaty firmy SchrackTechnik
  • Mistrzostwa świata w zaciskaniu złączy firmy DIPOL

  TARGI W LICZBACH

  • 450 wystawców z kraju i zagranicy
  • 4 hale wystawiennicze - ponad 13 tys. metrów kw. zajętej powierzchni
  • 13.281 odwiedzających
  • 16 szkoleń, w tym 11 szkoleń dla projektantów i wyższej kadry dozoru technicznego organizowanych z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa (PIIB)
  • 1.105 uczestników wszystkich szkoleń, konferencji i warsztatów


  WYSTAWCY

  XVII Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2019 zgromadziły łącznie 450 wystawców z Polski, krajów Unii Europejskiej, Ukrainy, Chin, Algierii oraz Rosji.

  Na Targach ELEKTROTECHNIKA 2019, najwięcej miejsca zajął sektor obejmujący systemy zasilające i sterujące – blisko 30% ekspozycji. Licznie prezentowane były kable i przewody, systemy inteligentnego budynku oraz systemy ochrony oraz aparatura (16% ekspozycji). Znaczną część ekspozycji zajmowały urządzenia rozdziału energii elektrycznej i automatyka budynkowa.

  Podczas Targów zostało zaprezentowanych wiele nowości i premierowych produktów. Pojawiło się wiele innowacyjnych rozwiązań, które znajdą zastosowanie zarówno w budownictwie jak i przemyśle.

  KOLEJNA EDYCJA TARGÓW

  Targi ELEKTROTECHNIKA 2020 odbędą się w dniach 5-7 lutego po raz osiemnasty.

  Już teraz zapraszamy do rezerwacji powierzchni wystawienniczej.

  Źródło:
  Agencja SOMA sp.j.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Agencja SOMA sp.j.

  Podstawowym obszarem działalności firmy jest organizacja międzynarodowych targów o charakterze branżowym głównie w obszarze oświetlenia, designu, wyposażenia wnętrz, elektrotechniki, automatyki teletechniki i czystej energii.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.