google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Cała branża pożarnicza w czerwcu w Targach Kielce

  KIELCE IFRE-EXPO logo

  Liderzy branży pożarniczej już zarejestrowali swój udział w tegorocznych III Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO. Ekspozycja tegorocznej wystawy, która odbędzie się od 6 do 8 czerwca przekroczyła już ponad 2000 mkw. Do udziału w KIELCE IFRE-EXPO zgłosiły się już dobrze znane w branży firmy m.in.: FIRE MAX, ROSENBAUER POLSKA, WAWRZASZEK, BEZALIN, DELTA SERVICE oraz DEVA.

  KIELCE IFRE-EXPO

  Poprzednią edycję wydarzenia odwiedziło ponad 5000 zwiedzających z Czech, Słowacji, Angoli, Niemiec, Ukrainy, Litwy, Danii, Chorwacji, Tanzanii, Japonii i Polski. Dobrą koniunkturę w branży w Polsce napędzają z pewnością programy dofinansowań. 9,2 mld zł trafi przez najbliższe lata do służb podległych MSWiA - zakłada przyjęty przez w 2017 roku rząd projekt ustawy o ustanowieniu "Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020". Z tej puli wydatki straży pożarnej na zakupy sprzętu transportowego będą obejmować zakup ciężkich i średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych i specjalnych. Odpowiedzią na taką podaż jest zakres branżowy Targów KIELCE IFRE-EXPO, między innymi: sprzęt strażacki, sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych. O randze wydarzenia świadczy natomiast z pewnością uzyskany po raz kolejny patronat honorowy Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

  Wystawie towarzyszyć będą tradycyjnie już pokazy i zawody skierowane do głównej grupy odbiorców czyli strażaków.

  Razem z Międzynarodowymi Targami Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych  KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

  Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie targów.

  Zapraszamy do Targów Kielce od 6 do 8 czerwca 2019 roku.

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.