google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Autoryzowani Dystrybutorzy Abloy Cliq zagościli w Finlandii

  Autoryzowani Dystrybutorzy Abloy Cliq zagościli w Finlandii

  Fińskie Joensuu, mieszczące się 500 km od Helsinek, 23 i 24 stycznia gościło pracowników firm należących do programu partnerskiego ABLOY CLIQ Professional Distributor. Uczestnicy wzięli udział w dwudniowym spotkaniu inauguracyjnym Dystrybutorów Abloy CLiq. Warsztaty zakończyły się wręczeniem certyfikatów programu partnerskiego.

  Spotkanie w Finlandii jest początkiem nowej inicjatywy – stworzenia w Polsce autoryzowanej sieci dystrybucji specjalizującej się w zaawansowanej technologii Abloy Cliq. Do programu Abloy Cliq Professional Distributor przystąpiły firmy z największych miast w Polsce. Klientom Infrastruktury Krytycznej daje to możliwość korzystania z doradztwa technicznego na terenie całego kraju.

  Powrót do macierzy

  ABLOY to jedna z czterech marek globalnych firmy ASSA ABLOY i lider branży zabezpieczeń. Firma dysponuje ponad 100 letnim doświadczeniem. W 2006 roku, fiński potentat wprowadził na rynek platformę CLIQ – innowacyjny system podwójnej weryfikacji mechaniczno-elektronicznej z unikalnym rozwiązaniem zasilania. System szybko zyskał popularność, również w Polsce. W naszym kraju projektowaniem, dystrybucją i wdrażaniem tego rozwiązania zajmuje się grono profesjonalnych firm, które należą właśnie do Abloy CLIQ Professional Distributor. Miejsce spotkania nie zostało wybrane przypadkowo – to właśnie w Joensuu mieści się siedziba oraz zakład produkcyjny firmy ABLOY OY.

  Wiedza poparta certyfikatem

  Uczestnicy spotkania mieli okazję zaznajomić się z produktami, towarzyszącą im technologią oraz oprogramowaniem systemu. Na spotkaniu poruszona została również tematyka rozwiązań sprzedażowych dla klientów profesjonalnych. Osoby biorące udział w dwudniowym szkoleniu musiały wykazać się zdobytą wiedzą, którą weryfikowano podczas sprawdzianu podsumowującego warsztaty. Zwieńczeniem Akademii było wręczenie rocznych certyfikatów programu partnerskiego. Zdobyta wiedza daje firmom należącym do programu partnerskiego kompetencje dla wsparcia technicznego i handlowego platformy Abloy Cliq.  Nie obyło się również bez integracji – curling oraz fińska sauna pozwoliły uczestnikom nawiązać nowe kontakty i zasmakować tradycyjnych aktywności popularnych na północy Europy.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.