google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Konrad Badowski zbuduje relacje biznesowe w Axis Communications Polska

  Axis Communications logo

  Axis Communications Polska – lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń - nie zwalnia tempa i dynamicznie poszerza grono najwyższej klasy specjalistów. Wraz z ambitnymi planami rozwoju na polskim rynku firma utworzyła nowe stanowisko Business Relationships Managera, które objął Konrad Badowski – skuteczny menedżer z 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą w sektorze IT i telekomunikacji.

  Konrad Badowski ma na swoim koncie szereg sukcesów. Przez ostatnie lata związany był z firmą Comarch S.A. Jako Business Development Manager oraz Key Account Manager, był odpowiedzialny za sprzedaż w sektorze telekomunikacyjnym, negocjowanie i finalizację umów handlowych, a także budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży. Wcześniej prowadził polski oddział firmy Viavi Solutions, gdzie skutecznie realizował cele biznesowe firmy, budując dojrzałą i efektywną sieć partnerską.

  Konrad Badowski Konrad Badowski 
  Z kolei w Nokia Networks był odpowiedzialny za współpracę z grupą France Telecom w zakresie infrastruktury umożliwiającej świadczenie usług mobilnej transmisji danych.

  Jak sam podkreśla, jego doświadczenie, znajomość rynku dużych przedsiębiorstw, indywidualne podejście do klienta oraz zrozumienie jego potrzeb, zaowocują wymiernymi i długotrwałymi efektami biznesowymi.

  Konrad Badowski jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. W wolnych chwilach realizuje liczne pasje, wśród których znajdują się: tenis, piłka nożna, podróże oraz fotografia.

  Źródło:
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.