google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Adam Brzezicki dołącza do Axis Polska. Witamy na pokładzie!

  Axis Communications logo

  Rok 2018 był dla Axis w Polsce bardzo udany, ale firma nie zamierza spocząć na laurach. Wraz z Nowym Rokiem czekają nowe wyzwania. Aby im sprostać, szwedzki koncern konsekwentnie rozwija swój zespół w Europie Środkowej. Od stycznia dołącza do niego Adam Brzezicki, który będzie pełnił funkcję Sales Engineer.

  Axis rozbudowuje pion specjalistów łączących kompetencje z zakresu inżynierii produkcji z umiejętnościami diagnostyczno-analitycznymi oraz wyczuciem rynku i potrzeb klientów. Optymalizacja sprzedaży to proces wymagający wieloaspektowego spojrzenia, tak aby znaleźć wspólny, najbliższy ideałowi, mianownik między stroną podażową a popytową, uwzględniając m.in. obecne i planowane przewagi konkurencyjne, trendy konsumenckie, własny kapitał innowacji, cykl życia produktów i ich doskonalenie, czy wreszcie czynnik wizerunkowy. Zdaniem Pavla Rozhkova, dyrektora technicznego w Axis Communications, Adam Brzezicki wpisuje się doskonale w ten profil: To młody, ale już doświadczony specjalista, odnajdujący się w realiach niełatwego rynku zaawansowanych technologii, ale przede wszystkim z dobrą optyką na ryzyka w łańcuchu dostaw i sprzedaży.

  Adam Brzezicki - Axis Communicationsfot. Adam Brzezicki
  Adam Brzezicki pracował dotychczas m.in. jako Inżynier Serwisu (w grupie Exorigo-UPOS i KATION), a przez ostatnie cztery lata jako Product Manager w Janex International. Poza znajomością rynku zabezpieczeń, jego mocną stroną jest analityka strategiczna, zarządzanie projektowe w zakresie optymalizacji sprzedaży, wsparcie innowacji i marketingu, w tym testowanie produktów, przygotowywanie materiałów technicznych, generowanie danych od klientów i pracowników na temat zapotrzebowania na nowe produkty, ale też umiejętności w obszarze szkoleń handlowych.

  Z wykształcenia i pasji – elektrotechnik ze specjalnością Automatyka i Inżynieria Komputerowa (ukończył Politechnikę Warszawską). Prywatnie – miłośnik literatury fantastyczno-naukowej i amator gry na gitarze. 

  Źródło:
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.