google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 14.06.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0009
  1 EUR
  4.2554
  -0.0056
  1 CHF
  3.7905
  -0.0104
  1 GBP
  4.7771
  -0.0033
  1 RUB
  0.0585
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • D+H na targach BAU w Monachium

  Cyfrowe, sieciowe, integralne i inteligentne – właśnie takie mają być rozwiązania prezentowane przez D+H na nadchodzących targach BAU w Monachium. Jest to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej skupiające producentów systemów i materiałów budowlanych, a także inwestorów, projektantów i architektów z całego świata.

  Projekt stoiska D+H zakłada wyodrębnienie kilku stref, na których przykładzie będzie zaprezentowane zastosowanie i sposób działania poszczególnych produktów i systemów. W odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni zobaczymy m.in. system oddymiania grawitacyjnego, oddymianie szybu windowego, automatykę okienną wykorzystaną do naturalnej wentylacji, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu zasilania i kontroli tego typu systemów.

  Polskie akcenty w Monachium

  Rysunek 1. Wizualizacja stoiska D+H na targach BAU 2019Wizualizacja stoiska D+H na targach BAU 2019
  W centralnej części stoiska znajdzie się TSZ-200, czyli centrala przeznaczona do systemów wentylacji pożarowej, która została opracowana i wprowadzona na rynek przez D+H Polska. Polskich akcentów na stoisku globalnej marki D+H znajdziemy więcej – kompaktowy napęd VCD będzie uchylał skrzydło okna wykonanego na systemie Aluprof przez firmę Amberline z Kołobrzegu, a nowa funkcja napędu okuć okiennych BDT zostanie zaprezentowana na stolarce dostarczonej przez firmę Vikking z Białej Podlaskiej – przy jej produkcji wykorzystano rozwiązania marek Aluplast i Winkhaus. Siłowniki D+H znajdziemy także na stoiskach producentów stolarki okiennej. Na szczególną uwagę zasługuje okno strukturalne sterowane ukrytymi napędami D+H, które w swojej przestrzeni wystawienniczej zaprezentuje Ponzio Polska.

  Międzynarodowa kooperacja

  D+H po raz pierwszy w ramach targów BAU zorganizuje dni tematyczne poświęcone poszczególnym krajom, w których oferuje swoje rozwiązania i produkty. Dzięki temu każdego dnia na stoisku D+H będzie można spotkać specjalistów i przedstawicieli grupy działających w różnych częściach świata, m.in. w Austrii, Dani, Szwecji, Holandii, Portugalii, Rosji czy Turcji. Dzień Polski zaplanowano na wtorek 16 stycznia.

  Źródło:
  D+H Polska sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  D+H Polska sp. z o.o.

  D+H Polska oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu oddymiania i naturalnej wentylacji budynków, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy sterowań i zamknięć ogniowych oraz napędy do stolarki okiennej i drzwiowej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.