google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Ukryty monitoring w domu - zadbaj o bezpieczeństwo!

  Nasz dom powinien być oazą spokoju i bezpieczeństwa. Miejscem gdzie po ciężkiej pracy możemy się zrelaksować i spędzić miło czas z rodziną. Co zrobić, aby nikt nie naruszył tego porządku - jak ustrzec siebie i swoich najbliższych przed niebezpieczeństwem? Warto postawić na ukryty monitoring w domu!

  Jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i domowników?

  Ukryty monitoring w domu - zadbaj o bezpieczeństwo!fot. pixabay.com
  Obecne szybkie tempo życia, nie pozwala nam na pełną kontrolę wszystkich jego aspektów. Nie da się bowiem być w kilku miejscach naraz, chociaż bardzo byśmy tego chcieli. Często będąc w pracy lub po prostu przebywając poza domem, zastanawiamy się, czy nie dzieje się tam nic złego. Posiadając w nim tyle cennych przedmiotów, wielu z nas, obawia się włamania. A statystyki są przerażające, każdego roku w naszym kraju jest 70-80 tysięcy kradzieży w lokalach mieszkalnych. Czyli praktycznie co 8 minut, do czyjegoś domu, wchodzi złodziej!

  Jednak najcenniejsze jest bezpieczeństwo rodziny, a szczególnie jej najmłodszych i najstarszych członków. To właśnie oni są najczęściej bezbronni i narażeni na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Na szczęście, współczesna technologia, proponuje wiele ciekawych i skutecznych rozwiązań, które pozwalają mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się pod naszą nieobecność. W takim przypadku idealnie sprawdzi się monitoring ukryty w domu. Możemy mieć pewność, że na pewno nie wzbudzi on niczyich podejrzeń, ponieważ kamery są doskonale zakamuflowane. Przygotowany w ten sposób sprzęt, możemy postawić, w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i na bieżąco śledzić to, co dzieje się w czasie, kiedy nie ma nas w domu.

  Ukryty monitoring w domu - do czego się przyda?

  Jak już wspomnieliśmy wcześniej, ukryty monitoring w domu, ma zapewnić więcej bezpieczeństwa naszym najbliższym. Na rynku mamy obecnie bardzo szeroki asortyment tego rodzaju urządzeń do zadań specjalnych. Szczególnie, kamery ukryte w sklepie alfatronik.com.pl charakteryzują się wysoką jakością, a także dopasowaniem do szczególnych potrzeb, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Wszystkie urządzenia w sklepie są również bardzo dobrze przystosowane do nagrywania obrazu i dźwięku w doskonałej jakości, także w trudnych warunkach. Zaopatrując się w ten właśnie sprzęt mamy pewność, że dzięki perfekcyjnemu kamuflażowi jest on praktycznie niewykrywalny! To wszystko pozwala na zastosowanie go do następujących zadań:

  Kontroli tego, co dzieje się w domu pod naszą nieobecność

  Jedziemy z rodziną na wczasy, albo mamy dłuższy wyjazd służbowy? Do tego, aby złodzieje skorzystali z okazji włamania się do naszego domu, jest naprawdę sporo. Czasami może to być zaledwie kilka godzin, w czasie których jesteśmy w pracy lub na zakupach. Bandyci bowiem, często, bardzo dokładnie obserwują nawyki swojej przyszłej ofiary i doskonale wiedzą ile czasu będzie, konkretnego dnia, przebywać poza domem. Wtedy wystarczy dosłownie chwila, aby pozbyć się całego majątku życia. To jedna z ostatnich rzeczy, której byśmy sobie życzyli, dlatego zawczasu warto się przed nią uchronić. A jednym z najskuteczniejszych sposobów, oczywiście poza zainwestowanie w dobrej jakości okna i drzwi antywłamaniowe, jest ukryty monitoring domu. Idealnie w takim przypadku sprawdzą się kamery ukryte w przedmiotach domowego użytku, jakich?

  Tutaj ograniczeniem może być jedynie nasza wyobraźnia, ponieważ sklep AlfaTronik umożliwia wykonanie różnorodnych maskowań na życzenie klienta. Natomiast z dostępnych produktów warto wybrać np. kamerę WiFi ukrytą w zegarze naściennym. Miniaturowa kamera, która jest wkomponowana w tarczę nie wzbudzi zainteresowania otoczenia. Natomiast cała obsługa i konfiguracja odbywa się przez oprogramowanie zainstalowane na telefonie komórkowym. Dzięki niej, istnieje możliwość podglądu na żywo, zapisu w trybie detekcji ruchu, robienia zdjęć, a także wyboru jakości nagrań.

  Drugim niezwykle ciekawym rozwiązaniem może być dla nas stacja pogodowa z kamerą LawMate PV-TM10FHD. Postawiona na szafce, jako jeden z elementów wyposażenia pomieszczenia, nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Dzięki zastosowanemu trybowi nadpisu jak i nagraniom wysokiej rozdzielczości FullHD, zapewni ciągłość doskonałej jakości filmów. Urządzenie to, nagrywanie rozpoczyna dopiero gdy wykryje ruch, a przy okazji wskazuje aktualną godzinę, datę, wilgotność i temperaturę powietrza.

  Czy opiekunka do dziecka dobrze sprawuje swoje obowiązki?

  Dzieci są naszym największym skarbem, w związku z tym, zawsze muszą znajdować się pod najlepszą opieką. Wielu rodziców ze względu na ilość zawodowych obowiązków korzysta z pomocy opiekunek. Jednak nigdy nie mamy pewności, czy dzieci powierzone, tak naprawdę obcej osobie, są bezpieczne? Aby to sprawdzić również przyda się ukryty monitoring w domu. W pokoiku malucha na pewno żadnych podejrzeń nie wzbudzi kamera HD ukryta w budziku elektronicznym. Nagrywa ona filmy z dźwiękiem wysokiej jakości HD przy 30 klatkach na sekundę, a dzięki detekcji ruchu pomija momenty, w których nic się nie dzieje. Natomiast jeśli mamy swój własny pomysł na to, w jakim przedmiocie ukryć kamerę, to specjaliści z laboratorium AlfaTronik (AlfaLAB) umożliwią wykonanie różnorodnych maskowań na życzenie.

  Zapewnienie bezpieczeństwa sobie i bliskim jest kluczową sprawą w codziennym życiu, w związku z tym warto postawić na ukryty monitoring w domu.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.