google

    alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

    Kursy walut 14.11.2018
    1 USD
    3.8114
    -0.0154
    1 EUR
    4.2954
    -0.004
    1 CHF
    3.7747
    -0.0115
    1 GBP
    4.9424
    0.0099
    1 RUB
    0.0563
    -0.0002
    Newsletter
    Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
    Podaj imię i nazwisko:
    Twój adres email:
     
    Zobacz na mapie
    Chcę dodać:
    W zasięgu km

    • Przełączniki Aruba od firmy HPE

    Przełączniki Aruba od firmy HPE

    Przełączniki od firmy HPE to gwarancja wysokiej wydajności pracy, elastyczności połączonej z wysoką ochroną i bezpieczeństwem. Wdrożenie oraz konfiguracja urządzeń sieciowych tej marki jest bardzo prosta, produkty są gotowe do użycia praktycznie od momentu wyciągnięcia ich z pudełka. Szeroka gama przełączników HPE w ofercie pozwala dobrać odpowiednie urządzenie dla każdego środowiska i na każdy budżet. Przełączniki oraz inne urządzenia sieciowe tej marki są przystosowane do pracy zarówno w małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstwach. Trwałe komponenty oraz nowoczesne technologie zastosowane w przełącznikach są gwarancją niezawodności pracy oraz długiego czasu eksploatacji produktu.

    Przełączniki Aruba firmy HPE

    Aruba to lider jeżeli chodzi o usługi i produkty sieciowe. Promuje rozwiązania z zakresu mobilności chmury oraz IoT. Switch Aruba to gwarancja wydajności oraz niezawodności. Wyposażone są w porty HPE Smart Rate, dzięki czemu oferują szybką łączność oraz bezpieczeństwo.

    Przełączniki HPE 2920

    Przełącznik marki HPE 2920 to produkt dedykowany użytkownikom, którym zależy na zbudowaniu wysokowydajnej sieci biznesowej. Sprawdzi się w przypadku małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Model ten wyposażony jest w cztery porty 10GB Ethernet SFP+ oraz 10 GBASE-T oraz cztery sloty dual personality, które umożliwiają komunikację 10/100/1000 lub SFP. Idealne do zastosowania w przypadku sieci firmowych w oddziałach biur. Seria przełączników 2920 to urządzenia trzeciej warstwy z jednolitym systemem zarządzania.

    J9728A to przełącznik trzeciej warstwy przeznaczony do budowania wysokowydajnej sieci biznesowej. Charakteryzuje się obsługą jakości serwisu QoS, obsługą Multicast, podporą kontroli przepływu, przekierowaniem IP, IGMP snooping oraz obsługą 10G. Wyposażony w 48 portów RJ-45 Ethernet oraz 4 sloty SFP Combo.

    J9729A to kolejny, wydajny przełącznik linii 2920. Idealne rozwiązanie dla firm, które szukają ekonomicznych rozwiązań. Karta sieciowa Ethernet 10 Gb/s oraz cztery porty 10-Gigabit SFP+ i 10Base-T pozwalają na elastyczne tworzenie sieci biznesowej. Model ten obsługuje technologię Power over Ethernet.

    J9733A dwuportowy moduł HPE jest kompatybilny z przełącznikami linii 2920. Pozwala na układanie w systemie czterech modułów. Połączenie tych elementów gwarantuje łatwość użycia oraz bezpieczne rozwiązania dla sieci korporacyjnych oraz biur terenowych.

    Przełączniki HPE 1910

    Switche HPE z tej serii zostały stworzone z myślą o małych przedsiębiorstwach, którym zależy na uzyskaniu podstawowych funkcji urządzenia w połączeniu z łatwym systemem jego zarządzania. Wdrożenie oraz konfiguracja switchy jest bardzo prosta, z urządzenia można korzystać od razu po rozpakowaniu. Wszystkie przełączniki HPE Aruba z linii 1910 posiadają dodatkowe sloty Gigabit SFP przeznaczone dla połączeń światłowodowych. Oferują również HPE switch PoE 10/100/1000. Switche te nadają się do montażu w szafie stelażowej. Posiadają wentylatory o zmiennej prędkości, które gwarantują cichą pracę.

    JG924A to zarządzalny model z linii 1910. Oferuje niezawodność w połączeniu z niskim zużyciem energii. Przełącznik ten gwarantuje wysoką odporność na zakłócenia podczas wykonywanej pracy. Prosta konfiguracja i szybkie wdrożenie to kolejne jego zalety – urządzenie jest gotowe do użycia po wyciągnięciu z pudełka.

    Przełącznik HPE 2650

    HPE Switch 2650 to idealne rozwiązanie dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Decydując się na modele z tej serii otrzymujesz niezawodną pracę urządzenia, wysoką wydajność oraz długą żywotność.

    Przełącznik Aruba 2530

    Switch Aruba 2530 to seria zarządzanych przełączników drugiej warstwy. Gwarantują niezawodność pracy połączoną z prostym interfejsem. Idealnie sprawdzi się do zastosowania w małych oraz średnich sieciach biznesowych.

    J9772A Aruba to jeden z modeli linii 2530. Stworzony z myślą o małych oraz średnich przedsiębiorstwach, a także o firmach z wieloma oddziałami. Przełącznik drugiej warstwy posiada 48 portów 10/100/100 PoE+ oraz 4 sloty SFP GbE. Switch w pełni zarządzany, oferuje obsługę standardu PoE+, zabezpieczenia dostępu, technologię monitorowania Slow. Dzięki HPE Inteligent Management Center możliwa jest administracja oraz aktywowanie pojedynczego widoku na całą sieć.

    J9773A Aruba to połączenie bezawaryjnej pracy z wysoką jakością komponentów. Sprzęt sieciowy HPE warstwy drugiej to uzupełnienie serii 2530. Dedykowany dla małych oraz średnich przedsiębiorstw oraz dla rozbudowanych firm z wieloma oddziałami. Switch wyposażony jest w 24 porty Ethernet LAN – RJ-45 oraz 4 sloty SFP/SFP+.

    J9775A Aruba to model przeznaczony dla niewielkich przedsiębiorstw, w których istotna jest funkcjonalność oraz oszczędność rozwiązań IT. Switch wyposażony jest w 48 portów 10/100/1000, a także 4 sloty gniazda SFP GbE, dzięki których dowolnie skonfigurujesz sieć w niewielkich pomieszczeniach swojej firmy.

    J9776A Aruba to kolejny model serii 2530. Zarządzalny przełącznik gwarantuje niezawodność oraz bezpieczeństwo pracy sieci firmowej. Prosty w obsłudze, graficzny interfejs oparty o język HTML umożliwia konfigurację przez przeglądarkę internetową. Wyposażony jest w 24 porty o przepustowości rutowania i przełączania na poziomie 56 Gbit/s, z szybkością przesyłania danych 1 Gbit/s.

    HPE J4858C

    Sprzęt sieciowy HPE Transceiver to niezawodny w pracy odbiornik, za pomocą którego zyskasz doskonałą jakość połączenia, z wykorzystaniem łącza światłowodowego do 550 metrów. Wyposażony jest w jeden port LC 1000 Base-SX. Urządzenie jest proste w montażu, a trwałe komponenty są gwarancją długiej eksploatacji produktu.

    HPE J4859C

    Kolejnym produktem HPE jest Transceiver z interfejsem SFP. Maksymalna prędkość przesyłania danych to 1000 Mbit/s, maksymalny dystans wynosi 10 km. Model ten oferuje użytkownikowi przewody single-mode, długość fali 1310nm oraz pełny dupleks. Trwałe komponenty przyczyniają się do jego wysokiej jakości oraz niezawodności pracy.

    HPE J9150A

    HPE Transceiver to urządzenie sieciowe charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością komponentów. Model ten zamknięty jest w obudowie SFP+ z obsługą standardu 10 Gigabit SR. Dzięki zastosowaniu łącza światłowodowego możliwy jest maksymalny dystans transferu do 300 metrów.

    HPE JD094B

    Model przeznaczony dla firm, którym zależy na zaawansowanym działaniu. Gwarantuje niezawodność pracy, szybkie nadawanie oraz odbieranie danych. Złącze światłowodowe LC, pozwala na przesyłanie danych z szybkością 10000 Mbit/s. Idealnie sprawdzi się w przypadku małych oraz średnich przedsiębiorstw, które szukają wydajności oraz funkcjonalności urządzeń sieciowych.

    HPE JD119B

    Moduł nadawczo-odbiorczy z interfejsem typu SFP. Pracuje na długości fali 1310 nm, z zasięgiem do 10 km. Szybkość przesyłania danych urządzenia to 1000 Mbit/s. Urządzenie wyposażone jest w złącze światłowodowe LC.

    HPE JD092B

    Model ten oferuje szybkość połączenia do 10000 Mbit/s. Złącze SFP+ w tym urządzeniu umożliwia transmisję danych w sieci Ethernet 10 GB oraz 2/4/8 Gb Fibre Chanel. Moduł gwarantuje długość fali na poziomie 850 nm, przy dystansie 300 metrów.

    HPE 9151A

    Transceiver to moduł nadawczo odbiorczy. Kompatybilny z modelami serii Procurve: HPE 2910 al., HPE 3500, HPE5400 zl, HPE6600 oraz HPE8200. Gwarantuje przepustowość na poziomie 10 Gb/s, z odległością do 1000m. Złącze światłowodowe umożliwia szybkie łączenie i rozłączanie.

    HPE JD118B

    Moduł nadawczo odbiorczy, który gwarantuje łączność Gigabit dzięki łączu światłowodowemu. Posiada pełny dupleks, który umożliwia transmisję do 550m. Nowoczesne urządzenie marki HPE pozwala na zwiększenie wydajności oraz szybkości pracy sieci w przedsiębiorstwach o różnych wielkościach.

    HPE J9821A

    To przełącznik nowej generacji z linii 5460R. Obsługuje 144 portów typu Ethernet LAN oraz 6 portów SFP. Gwarantuje przepustowość rutowania na poziomie 528 Gbit/s, z przepustowością 392,8 Mpps. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor Freescale P2020, z częstotliwością taktowania 1.2GH.

    HPE J9993A

    To moduł idealnie nadający się do użytkowania w infrastrukturze informatycznej, dopasowując się do jego potrzeb. Cechuje go uniwersalność oraz elastyczność. Wyposażony jest w 8 portów oraz złącze światłowodowe SFP+.

    HPE JG937A

    To model przełącznika HPE Aruba z serii 5130. Rozwiązanie HP Intelligent Management Center pozwala na jego bezproblemowe zarządzanie. Prosta konfiguracja oraz szybkie wdrożenie zapewnia komfort użytkowania oraz przejrzystość sieci. Urządzenia posiada 48 portów Ethernet RJ-45 Gigabit Ethernet 10/100/1000. Obsługuje sieci VLAN, kontrolę wzrostu natężenia ruchu, podporę kontroli przepływu.

    HPE J9538A

    To kolejny moduł z oferty marki HPE. Dzięki temu urządzeniu możemy rozszerzyć możliwości naszej sieci LAN. Wyposażony został w 8 portów SFP/SFP+. Trwałe komponenty pozwalają na jego użytkowanie w wysokich temperaturach, nawet do 40 stopni Celsjusza.

    HPE JL256A

    Przełącznik trzeciej warstwy od marki HPE Aruba. Zarządzalne urządzenie oferuje taki funkcje jak: obsługę jakości serwisu QoS, obsługę Multicast, prosty interfejs oraz zarządzanie przez stronę www, klasyfikację ruchu. Wyposażony w 48 portów RJ-45 oraz 4 moduły SFP+. Trwałe komponenty pozwalają na jego eksploatację w temperaturze do 45 stopni Celsjusza.

    Powyższy artykuł opisuje część z szerokiej oferty przełączników marki HPE. Urządzenia zostały stworzone z myślą o przedsiębiorstwach różnych wielkości.

    Podobne artykuły

    Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
    wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.