google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • RR Security zwiększa wsparcie rozwiązań technologicznych w ochronie

  RR Security zwiększa wsparcie rozwiązań technologicznych w ochronie

  Alarms 24, Elektroniczna Książka – z takich między innymi nowoczesnych rozwiązań korzystają już pracownicy RR Security – jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora usług ochrony w Polsce. Dzięki tym rozwiązaniom realizacja powierzanych pracownikom zadań zostaje znacznie usprawniona – min. poprzez wprowadzenie natychmiastowego systemu raportowania i komunikowania o wykraczających poza normę zdarzeniach w nadzorowanych obiektach. Wszystko przy znacznym wsparciu nowoczesnego monitoringu wizyjnego. Rozwiązania te znajdują zastosowanie we wszystkich miejscach, w których o bezpieczeństwo dba RR Security.

  Alarms 24 to specjalna platforma służąca do nadzoru przebiegu realizacji zadań pracowników serwisów ochrony i sprzątania. Dzięki jej zastosowaniu, koordynatorzy mają bieżący dostęp do informacji o pracy zatrudnionych osób, bez względu na to, gdzie one się znajdują, a także – uzyskują wgląd, co aktualnie dzieje się na pilnowanym obiekcie lub terenie.

  - W ten sposób wiemy, czy np. pracownik nie potrzebuje dodatkowego wsparcia w postaci patrolu interwencyjnego lub innego typu pomocy – mówi Radosław Busiło z zarządu RR Security i zwraca uwagę, że dzięki zastosowaniu technologii znacznie wzrasta bezpieczeństwo nie tylko strzeżonej nieruchomości, ale także – samego pracownika ochrony.

  - Zatrudnione w ochronie osoby to największa wartość. To one tworzą firmę, i to dzięki nim klienci czują się bezpiecznie. Jest to istotne zwłaszcza dziś, kiedy dynamicznie rośnie popyt na pracowników w sektorze ochrony – mówi Rafał Luboiński – prezes Zarządu RR Security. Zaznacza przy tym, że zwrotnym punktem w zastosowaniu technologii w ochronie stało się wprowadzenie rozwiązań mobilnych – np. aplikacji w smart phone’ach. Na nich bowiem opierają się zaawansowane systemy powiadamiania i raportowania.

  Dzięki platformie Alarms 24 pracownicy mają do dyspozycji aplikacje Guard Report (GR 24) i Cleaning Report (CR 24) – zmodyfikowaną dla serwisu sprzątającego. Używające ich osoby wpisują w znajdujące się w ikonkach rubryki wszystkie zdarzenia i raporty, które klient lub szef zmiany może później przeczytać w wersji elektronicznej, np. na telefonie komórkowym lub w komputerze. W obu wersjach można m.in. zgłaszać wykraczające poza normę incydenty, wezwać interwencję, raportować realizację zadań z listy i uzupełniać to o uwagi, ilustrując wykonanym zdjęciem. CR 24 umożliwia dodatkowo otrzymywanie komunikatów o rozpoczęciu i zakończeniu pracy. Osoby zatrudnione przy recepcji mają do dyspozycji aplikację w specjalnej wersji, która umożliwia np. rejestrację gości i pojazdów wjeżdżających na strzeżony teren. Wszystkie te informacje widoczne są natychmiast w „spływających” z aplikacji mobilnych raportach. Można je na bieżąco oglądać na urządzeniach elektronicznych (np. komputer, tablet, smart phone) z dowolnego miejsca. Szefowie zmiany mają bieżący wgląd w realizację zadań dzięki Elektronicznej Książce.

  - Do niedawna była ona dostępna tylko w wersji papierowej. Dzięki niej ma się dostęp do zapisów księgi bez konieczności jechania na obiekt. Umożliwia ona też raportowanie (kilka kliknięć i raport gotowy), zlecanie dodatkowych usług lub zadań na odległość, co także wpływa na oszczędność wykorzystywanych przy realizacji zadań środków oraz poprawia komunikację zarówno wewnątrz organizacji, jak również z osobami bezpośrednio nadzorującymi wykonywanie usługi ze strony klienta – mówi Radosław Busiło.

  RR Security dąży do wprowadzenia tego rozwiązania we wszystkich chronionych przez siebie obiektach. Aplikacji GR 24 i CR 24 używają już wszyscy pracownicy firmy, którzy zajmują się tzw. obchodami strzeżonych miejsc.

  - To rozwiązania dla pracowników. Pozwalają m.in. na zmniejszenie ich zaangażowania liczbowego na danych posterunkach, co – z kolei – umożliwia przesunięcie niektórych zatrudnionych osób do innych zadań, a więc powodują nie tylko znaczne usprawnienie pracy i zwiększenie bezpieczeństwa, ale również zracjonalizowanie zatrudnienia – podsumowuje Radosław Busiło.

  Alarms 24 to autorska platforma opracowana przez ekspertów z firmy Adinfo przy współpracy z RR Security. Podobne rozwiązania wykorzystują niektóre firmy z branży security.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.