google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • AXIS T8129-E Outdoor PoE Extender – wyczekiwana premiera

  Axis logo

  Axis poszerza swoją gamę akcesoriów o nowy, super wytrzymały przedłużacz AXIS T8120 PoE Extender. Upraszcza on połączenie i zasilanie zdalnych urządzeń sieciowych Axis Communications oraz umożliwia podłączenie kabla zasilającego do kamer sieciowych Ethernet, a także innych urządzeń sieciowych pozostających w zasięgu kilkuset metrów.

  AXIS T8129-E Outdoor PoE Extender – wyczekiwana premiera

  Firma Axis, znana ze swoich niestandardowych rozwiązań, wprowadza na rynek niezwykle praktyczne akcesorium, dzięki któremu będzie możliwa instalacja urządzeń Axis w jeszcze większej odległości niż standardowe 100 m. AXIS T8129-E Outdoor PoE Extender to wytrzymały przedłużacz, który nie wymaga dodatkowego zasilania, a podłączona kamera sieciowa jest zasilana przez jeden przełącznik PoE lub midspan. Urządzenie doskonale sprawdza się w każdej aurze, jest odporne na deszcz i kurz oraz wysokie amplitudy temperatury od -40 do +60 stopni Celsjusza. W każdych warunkach pogodowych utrzymuje stałą, pełną wydajność. Z powodzeniem może być instalowane wewnątrz, jak i na zewnątrz. AXIS T8129-E uzupełnia szeroką gamę produktów Axis dzięki kompatybilności ze standardem zasilania IEEE 802.3af, IEEE 802.3at oraz Axis 60 W High PoE,  obsługując kamery, które zostały zainstalowane w odległości przekraczającej 100 m bez potrzeby inwestowania w kosztowną infrastrukturę.

  Połączenie Ethernet i Power over Ethernet (PoE) ograniczają maksymalną długość kabla do 100 m. W takich sytuacjach stosuje się inny przełącznik lub router, które jednak potrzebują zewnętrznego źródła zasilania.

  Z pomocą przychodzi sprytne urządzenie, jakim jest AXIS T8129 PoE Extender-E, który instaluje się jako łącznik między kablami bez konieczności stosowania zewnętrznego zasilacza. Oferuje dwa porty Ethernet, które są automatycznie konfigurowane pod kątem pełnej przepustowości sieci w połączeniu duplex lub crossover. Zasięg uzależniony jest od wymaganej mocy. W zależności od zasilacza midspan i typu kamery można zbudować połączenie na długości 200-400 metrów. Dla przykładu 25-watowa kopułkowa kamera PTZ może być umieszczona w odległości 200 m przy wykorzystaniu jednego przedłużacza AXIS T8129-E. Jeśli natomiast chcemy zainstalować kamerę na dystansie 400 m, posiłkujemy się trzema przedłużaczami, po jednym na każde 100 m.

  Przedłużacz jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami sieciowymi Axis i urządzeniami IP z obsługą PoE, zasięg transmisji zależy od wymaganej wydajności. AXIS T8129 PoE Extender-E nie potrzebuje dodatkowej mocy, ponieważ pobiera ją bezpośrednio z kabla LAN poprzez PoE lub hub sieci midspan. Nowe urządzenie jest dostępne na rynku od września 2018 roku za pośrednictwem kanałów dystrybucyjnych Axis.

  Źródło:
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.