google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 25.04.2019
  1 USD
  3.8537
  0.0308
  1 EUR
  4.2959
  0.0064
  1 CHF
  3.7781
  0.0211
  1 GBP
  4.9669
  0.0217
  1 RUB
  0.0596
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bosch dostarczył cyfrowy system nagłośnieniowy do historycznego hotelu Midland w Manchesterze

  Logo Bosch

  Otwarty w 1903 roku Midland Hotel jest luksusowym obiektem położonym w sercu Manchesteru, który w wyjątkowy sposób łączy nowoczesność z historyczną spuścizną. Wybudowany w stylu neobarokowym i uznawany za ikonę epoki edwardiańskiej hotel wielokrotnie gościł w swoich progach członków rodzin królewskich, prezydentów i gwiazdy show-biznesu. Hotel Midland został sklasyfikowany przez organizację English Heritage jako obiekt zabytkowy drugiego stopnia.

  Bosch dostarczył cyfrowy system nagłośnieniowy do historycznego hotelu Midland w ManchesterzeLatem 2017 roku zarządzająca hotelem sieć Q Hotels podjęła decyzję o przebudowie baru i holu hotelowego. Usytuowany pod ośmiokątnym sklepieniem, tuż obok recepcji hotelowej bar jest dużym udogodnieniem dla gości hotelu oraz odwiedzających, którzy przed kolacją mieliby ochotę na koktajl w wyjątkowej atmosferze.

  Gdy pojawiła się kwestia wyboru nowego systemu nagłośnieniowego dla baru mogącego pomieścić 80 gości oraz holu, a także ulepszenia jakości brzmienia w barze Mr. Cooper’s – operator hotelu zdecydował się na cyfrowy system PLENA matrix firmy Bosch. Życzeniem sieci Q Hotels był system, który stworzy płynne wrażenie audio pomiędzy barem a holem. Kolejnym wymogiem klienta była instalacja, która wizualnie wtopi się w tło, nie kolidując z wystrojem architektonicznym wnętrz, a przy tym będzie łatwa w obsłudze także dla pracowników bez przygotowania technicznego.

  We wrześniu 2017 roku integrator systemów, firma Reflex zainstalowała system PLENA matrix zgodnie ze specyfikacją klienta. System opiera się na 8-kanałowym DSP matrycy miksującej i procesora głośnikowego, podłączonym do wzmacniaczy mocy, i zapewnia wysoką jakość dystrybucji dźwięku na terenie baru.

  Dzięki 12 strategicznie rozmieszczonym głośnikom Bosch Premium Sound, każdy o mocy 30 W, system wypełnia bar i hall wysokiej jakości tłem muzycznym lub muzyką pierwszoplanową. W celu dopasowania instalacji do klasycznego wystroju wnętrz, zarówno głośniki jak i subwoofery Compact Sound są utrzymane w tonacji bieli i zainstalowane bez widocznego okablowania.

  Bosch dostarczył cyfrowy system nagłośnieniowy do historycznego hotelu Midland w ManchesterzeBarmani oraz pracownicy obsługi imprez w hotelu Midland mogą w łatwy sposób kontrolować działanie systemu PLENA matrix za pomocą ściennego panelu sterowania PLENA matrix Wall Control Panel (PLM-WCP) lub aplikacji na urządzenia z systemem iOS, która pozwala kontrolować poszczególne strefy za pomocą iPhona lub iPada.

  Od czasu otwarcia baru i holu system PLENA matrix zapewnia wyraźnie lepsze brzmienie w zmodernizowanej części hotelu, a przy tym dyskretnie wtapia się w luksusowe otoczenie. System pomaga stworzyć przyjemny nastrój dla spotkań biznesowych i towarzyskich oraz życia nocnego, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne komentarze zarówno ze strony gości, jak i obsługi.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.