google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bosch dostarcza muzykę dla restauracji McDonald’s w Chinach

  Logo Bosch

  Komercyjne systemy nagłośnieniowe dla nowej generacji restauracji

  McDonald’s otworzył w Chinach nową generację swoich restauracji. Dania zamawiane z menu, obsługa przy stolikach, nowa aplikacja McDonald's, płatności mobilne i elektroniczne menu, a nawet możliwość gry w wirtualną piłkę nożną – to przykłady udogodnień dla klientów sieci. Ponadto każda restauracja została wyposażona w światowej klasy komercyjny system nagłośnieniowy, którego dostawcą jest Bosch.

  Sztuka w biznesie

  Bosch dostarcza muzykę dla restauracji McDonald’s w Chinach

  Sercem każdego systemu nagłośnieniowego i dźwiękowego systemu ostrzegawczego jest wzmacniacz miksujący Bosch Plena. Jest on połączony z kompaktowym zestawem głośnikowym LC6-100S-L do montażu sufitowego, który stanowi kompletny pakiet, idealny dla odtwarzania muzyki pierwszoplanowej i tła muzycznego w restauracjach, barach, ogródkach i sklepach. W zestawie znajduje się wysokiej klasy 8-calowy subwoofer z kablem krosowym do obsługi czterech 2-calowych głośników satelitarnych. 

  Dla każdego z pięter we flagowych restauracjach McDonald's, Bosch stworzył specjalną konfigurację głośników komercyjnych zapewniających nagłośnienie. Wykorzystano do tego celu program do symulacji akustycznych EASE Address. Analiza akustyczna pozwala skonfigurować system nagłośnieniowy dla każdej z restauracji, zapewniając najlepsze brzmienie we wszystkich lokalizacjach – komentuje jeden z projektantów Bosch.

  Skąd jednak McDonald’s wiedział, że Bosch ma najlepszą ofertę?

  Bosch dostarcza muzykę dla restauracji McDonald’s w Chinach

  Po pierwsze – Bosch przedstawił doskonałe referencje ze zrealizowanych systemów nagłośnieniowych w restauracjach sieciowych na całym świecie. Po drugie – przedstawicieli McDonald’s zaproszono do Bosch Experience Centre, gdzie mogli przetestować różnego rodzaju głośniki, konfiguracje i osprzęt. To przekonało inwestorów, że Bosch będzie w stanie dostarczyć najwyższej jakości systemy.

  „McDonald's inwestuje znaczące środki w tło muzyczne, ponieważ wiemy, że dzięki temu klienci lepiej się u nas czują, a dobre samopoczucie to szansa na lepszy biznes. McDonald’s potrzebuje wysokiej klasy systemów nagłośnieniowych, a szeroka oferta produktów Bosch doskonale trafia w nasze potrzeby” – mówi Ma Lijie, dyrektor działu rozwoju w McDonald's China.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.