google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Komunikacja w wersji smart – ruszyła infolinia marki Yale

  Marka Yale słynie z pionierskich rozwiązań – unowocześnieniu ulegają jednak nie tylko produkty, ale także sposób komunikacji z klientami. Od 23 kwietnia osoby zainteresowane produktami Yale mogą bowiem korzystać z infolinii. Dzwoniąc pod numer 12-292-37-44, wyspecjalizowany zespół ekspertów udzieli kompleksowych informacji na temat najbardziej innowacyjnych rozwiązań firmy.

  Nowe rozwiązania, nowe możliwości

  Komunikacja w wersji smart – ruszyła infolinia marki Yale
  Yale Smart Living aplikacja
  Yale Smart Home, fot. Yale

  Infolinia funkcjonuje jako wsparcie techniczne oraz obsługowe platformy Yale Smart Living – dzięki niej można uzyskać pełną informację na temat oferty oraz dostępności produktów. – System Smart Living został opracowany w trosce o zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jego działanie opiera się na integracji szeregu inteligentnych urządzeń, którymi można zarządzać z poziomu aplikacji Yale Smart Home. Innowacyjne rozwiązania wymagają jednak stworzenia nowych kanałów komunikacji. Uruchomienie infolinii ma na celu usprawnienie przepływu informacji między stałymi i potencjalnymi Klientami a przedstawicielami naszej firmy – mówi Piotr Palewicz, ekspert marki Yale.

  Wiedza na wyciągnięcie ręki

  Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 – to jednak nie zamyka możliwości kontaktu z Konsultantem poza wyznaczonymi godzinami pracy. Klient może bowiem zwrócić się z pytaniem do eksperta firmy również poprzez dedykowany adres mailowy - dostępny na stronie internetowej yalelock.pl w zakładce Wsparcie. Marka już teraz zapowiedziała, że wraz ze wzrostem liczby połączeń jest gotowa wydłużyć zarówno godziny otwarcia linii, jak i liczbę obsługujących ją specjalistów. – Komfort naszych klientów od początku działalności jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że dzięki nowej infolinii korzystanie z platformy Smart Living stanie się jeszcze łatwiejsze dla jej użytkowników. Z kolei dla osób zainteresowanych jej zakupem – dedykowana infolinia będzie stanowiła najlepsze źródło wiedzy – podsumowuje ekspert Yale.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.