google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Tradycja i nowoczesność w Suzhou: system bezpieczeństwa Bosch dla ultranowoczesnego i wielofunkcyjnego kompleksu w Chinach

  Miasto Suzhou

  Historyczne miasto Suzhou, położone na zachód od Szanghaju, określane jest mianem Wenecji Dalekiego Wschodu dzięki licznym kanałom, mostom, ogrodom i klasycznej architekturze. Jednak, aby dotrzymać tempa rozwojowi blisko 11-milionowej populacji, miasto postawiło także na awangardę

  Jednym z najnowszych klejnotów współczesnej architektury jest ultranowoczesne Suzhou Center – usytuowany na nabrzeżu kompleks o powierzchni 1,1 mln m2, na który składają się galerie handlowe, budynki biurowe, wieżowce mieszkalne i okazały hotel. Centrum zostało otwarte w listopadzie 2017 roku i ma ambicję stać się najważniejszym międzynarodowym ośrodkiem biznesowym. Równie awangardowy jest kompleksowy system bezpieczeństwa Bosch zainstalowany w centrum. W jego skład wchodzą system dozoru wizyjnego, system sygnalizacji włamania i napadu, system kontroli dostępu i dźwiękowy system ostrzegawczy.

  Zobacz

  Ponad 3 200 kamer Bosch HD dba o bezpieczeństwo Suzhou Center, zapewniając pełny zakres ochrony operacyjnej, poczynając. Wysoki poziom dozoru gwarantują stałopozycyjne kamery sieciowe DINION IP i FLEXIDOME IP, a także kamery sieciowe PTZ AUTODOME IP. Oprócz funkcji dozorowych, kamery sieciowe AUTODOME IP dynamic 7000 HD oferują funkcję inteligentnego śledzenia obiektów, umożliwiając personelowi ochrony automatyczne śledzenie celu. W razie wykrycia obiektu aktywowana jest funkcja Intelligent Tracking, która włącza się w oparciu o zdefiniowaną wcześniej regułę alarmu lub może być aktywowana ręcznie.

  Po włączeniu funkcja Intelligent Tracking zapewnia ciągłe śledzenie poruszającego się obiektu. Funkcja inteligentnej analizy wideo IVA (Intelligent Video Analytics) zintegrowana w kamerach sieciowych AUTODOME IP może uruchamiać alarmy automatycznie, jeżeli zostanie spełniona wcześniej zdefiniowana reguła (np. osoba przekroczy wyznaczoną linię), powiadamiać strażników oraz identyfikować potencjalne zagrożenia. Osiem systemów BVMS (Bosch Video Management System) integruje wszystkie 3 200 kamer sieciowych FLEXIDOME IP, DINION IP i AUTODOME IP, umożliwiając centralne zarządzanie systemem.

  System bezpieczeństwa Bosch dla ultranowoczesnego i wielofunkcyjnego kompleksu w Chinach

  Poczuj

  Systemem sygnalizacji włamania i napadu zarządza siedem central DS7400, wyposażonych w ponad 200 czujników. Każda z nich może zostać zaprogramowana do obsługi maksymalnie ośmiu stref za pomocą lokalnej klawiatury lub zdalnie.

  Na system kontroli dostępu składają się dwie instalacje kontrolerów APE (Access Professional Edition). Kontrolery APE sterują drzwiami, zapewniając, że do stref o ograniczonym dostępie może wejść jedynie autoryzowany personel. Wymieniają one także informacje dotyczące kontroli i statusu drzwi z innymi systemami zabezpieczeń.

  Usłysz

  Dla potrzeb stworzenia dźwiękowego systemu ostrzegawczego Bosch dostarczył system PRAESIDEO obejmujący przeszło 5 000 głośników sufitowych i głośników w obudowach podzielonych na ponad 80 stref i zarządzanych przez dwie centrale. Dzięki wyjątkowej jakości brzmienia system PRAESIDEO może także służyć do odtwarzania muzyki w ogólnodostępnych częściach Suzhou Center.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.