google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Hikvision DS-2CD1121-I. Niedroga kamera do monitoringu domu

  Hikvision DS-2CD1121-I. Niedroga kamera do monitoringu domuHikvision po raz kolejny postanowiło udowodnić, że monitoring domu nie musi być ani kosztowny, ani skomplikowany. Model DS-2CD1121-I to kamera kopułowa, która pozwoli na skuteczne obserwowanie holu, wejścia do domu, terenu podwórza czy wnętrza garażu. Urządzenie to sprawdzi się również w monitoringu sklepu, biura czy gabinetu. Na jakie parametry może liczyć użytkownik sięgający po tę niedrogą kamerę?

  Hikvision po raz kolejny postanowiło udowodnić, że monitoring domu nie musi być ani kosztowny, ani skomplikowany. Model DS-2CD1121-I to kamera kopułowa, która pozwoli na skuteczne obserwowanie holu, wejścia do domu, terenu podwórza czy wnętrza garażu. Urządzenie to sprawdzi się również w monitoringu sklepu, biura czy gabinetu. Na jakie parametry może liczyć użytkownik sięgający po tę niedrogą kamerę?

  Zaskakująco wysoka jakość obrazu

  Kamery Hikvision słyną z obrazu bardzo dobrej jakości. Wygląda na to, że nawet najtańsze modele tego producenta są w stanie zagwarantować niezwykle wysoką szczegółowość wizji. Model DS-2CD1121-I oferuje rozdzielczość 2 Mpx, co oznacza, że kamera rejestruje obraz w jakości Full HD. To wystarczająco wiele, by dokładnie zobaczyć twarz osoby, która zbliżyła się do kamery lub odczytać numery rejestracyjne z nieodległego auta. Obraz takiej jakości jest rejestrowany przy 25 kl./s, czyli z płynnością podobną do filmów w TV.

  Kamera jest w stanie zapewnić odpowiednią klarowność również w warunkach zmiennego oświetlenia. Odpowiadają za to takie funkcje, jak:

  • D-WDR – cyfrowy rozszerzony zakres dynamiki ułatwiający rozpoznanie obiektów w ciemnych obszarach
  • BLC – kompensacja światła wstecznego pozwalająca na odczytanie pierwszego planu, gdy za nim znajduje się silne źródło światła
  • 3D DNR – zaawansowana redukcja szumów

  Kamera Hikvision DS-2CD1121-I ma konstrukcję kopułową i stałą ogniskową 2,8 mm, co pozwala na uzyskanie kąta widzenia około 100 stopni. Na uwagę zasługuje też promiennik podczerwieni o zasięgu 30 metrów, dzięki któremu kamera może służyć do monitoringu bez dodatkowego źródła światła, czyli np. w nocy lub przy zgaszonym świetle wewnątrz pomieszczenia. Model ten może być montowany w trybie pionowym oraz poziomym.

  Szeroki wachlarz przydatnych funkcji

  Hikvision postanowiło wyposażyć swoją niedrogą kopułową kamerę w szeroki wachlarz przydatnych funkcji, dzięki czemu jest to jeden z najbardziej praktycznych modeli na rynku. Model HIKVISION DS-2CD1121-I należy do nowej generacji kamer cyfrowych, które nie wymagają stałego adresu IP. Kamerę można więc podłączyć do sieci korzystając z dowolnego internetu mobilnego. Podobnie jak inne urządzenia tego rodzaju, Hikvision DS-2CD1121-I oczywiście pozwala na podglądanie obrazu za pomocą przeglądarki internetowej. Ponadto producent udostępnia darmową aplikację na telefony, która umożliwia korzystanie z monitoringu za pomocą smartfonu czy tabletu. Przydatnym dodatkiem jest także opcja automatycznego wysyłania zdjęć na adres email, gdy urządzenie wykryje ruch w obserwowanym obszarze.

  Kamerę Hikvision DS-2CD1121-I wyposażono w obudowę o klasie szczelność IP67, co oznacza, że urządzenie jest całkowicie odporne na pył i dobrze poradzi sobie z ulewnymi deszczami. Kamera zniesie też akty wandalizmu – producent podaje tu wytrzymałość na najwyższym poziomie IK10.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.