google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Active Track i Active Guard od ponad roku 100% własnością grupy EBS

  ebs

  Jak wiadomo od ponad roku nowoczesny i powszechnie znany na rynku security system monitoringu online pracowników Active Track i Active Guard są w posiadaniu grupy EBS.

  Active Track i Active Guard od ponad roku 100% własnością grupy EBSDla wielu firm nie jest to wciąż oczywiste, jednak korzyści i zalety płynące z faktu, iż to właśnie Grupa EBS gwarantuje uprawnienia płynące z przepisów o rękojmi, może wzbudzić większe zainteresowanie produktem.

  Dlaczego tak naprawdę warto zaufać systemowi? Oto kilka kluczowych odpowiedzi.

  • Active Track oraz Active Guard za sprawą GPRS oraz RFID - wciąż pozostaje jednym z najnowocześniejszych na świecie urządzeń monitorujących w branży security, logistycznej i magazynowej.
  • Dzięki akcelerometrowi i funkcji PANIC, system EBS smart security zapewnia nie tylko monitoring jakości i czasu pracy, ale też bezpieczeństwo pracownikom, np. oddalonych od stacji monitoringu strażnikom (ang. Lone Worker Protection).
  • Urządzenie zachowuje pamięć nawet przy całkowitym zniszczeniu (przeszło pozytywnie wiele testów wytrzymałości)
  • Ergonomiczny design rozwiązania, optymalizowany na podstawie doświadczeń ok. 50 tys. użytkowników na całym świecie sprawia, że urządzenie nie tylko nowocześnie wygląda, lecz także sprawuje się na piątkę z plusem - Zdalna konfiguracja i aktualizacja oprogramowania - pozwala na komfort i oszczędność czasu -Szyfrowanie przesyłanych danych metodą AES - zapewnia pełne bezpieczeństwo transferu informacji.
  Źródło:
  EBS Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  EBS Sp. z o.o.

  EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.