google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Systemy kontroli dostępu. Hörmann poszerza ofertę produktów

  Hörmann logo,

  Firma Hörmann poszerzyła paletę swoich produktów. Dzięki nabyciu większościowego pakietu udziałów włoskiej spółki Pilomat - światowego potentata w produkcji urządzeń stosowanych do kontroli dostępu w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej – teraz oferuje także słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

  Hörmann, Systemy kontroli dostępu. Hörmann poszerza ofertę produktów, słupki kontroli dostępu do obiektów prywatnych i użyteczności publicznej,
  Fot. Hörmann Polska

  Nowa oferta marki Hörmann składa się dwóch linii produktów. Security Line obejmuje słupki kontroli dostępu do obiektów prywatnych i użyteczności publicznej, takich jak strefy ruchu pieszego, parkingi i tereny przyzakładowe. Natomiast produkty z serii High Security Line służą do zabezpieczania obszarów wymagających najwyższej ochrony, takich jak budynki rządowe, lotniska, tereny imprez masowych i innych stref tego typu.

  High Security Line

  Linia High Security obejmuje wzmocnione słupki, zapory drogowe do przejazdów o szerokości do sześciu metrów, szlabany do zabezpieczania przejazdów o szerokości do dziesięciu metrów i kolczatki drogowe, umożliwiające przejazd samochodów w jednym kierunku i blokujące ruch w kierunku przeciwnym przez przebicie opon. Odporność tych wyrobów jest certyfikowana przez niezależne instytuty badawcze w ramach uznanych międzynarodowych testów zderzeniowych. Do sytuacji awaryjnych oferowane jest opcjonalne sterowanie EFO (Emergency Fast Operation), które powoduje podniesienie urządzenia w ciągu zaledwie 1,5 sekundy.

  Podnoszone i opuszczane hydraulicznie lub elektromechanicznie słupki firmy Hörmann pełnią funkcję kontroli dostępu w obiektach prywatnych i użyteczności publicznej. Fot. Hörmann PolskaDo zabezpieczania obiektów, które wymagają najwyższej ochrony służą oferowane przez firmę Hörmann produkty z serii High Security Line. Fot. Hörmann Polska
  Podnoszone i opuszczane hydraulicznie lub elektromechanicznie słupki firmy Hörmann pełnią funkcję kontroli dostępu w obiektach prywatnych i użyteczności publicznej. 
  Fot. Hörmann Polska
  Do zabezpieczania obiektów, które wymagają najwyższej ochrony służą oferowane przez firmę Hörmann produkty z serii High Security Line. 
  Fot. Hörmann Polska

  Security Line Hörmann oferuje kilka rodzajów słupków parkingowych: automatyczne, półautomatyczne, stałe i przenośne.

  Na przykład obszar dookoła budynku na terenie zakładu można zabezpieczyć stałymi słupkami, a wjazd wyposażyć w automatyczne słupki podnoszone i opuszczane hydraulicznie lub elektromechanicznie. Dodatkową zaletą słupków firmy Hörmann jest to, że wszystkie mają identyczny wygląd.

  Kolczatki drogowe umożliwiają przejazd pojazdów tylko w jednym kierunku. Przez przebicie opon blokują ruch w kierunku przeciwnym.Szlabany z serii produktów High Security Line o maksymalnej szerokości do dziesięciu metrów umożliwiają kontrolowany wjazd i wyjazd pojazdów i nadają się do zastosowania na przejazdach o dużym natężeniu ruchu.
  Kolczatki drogowe umożliwiają przejazd pojazdów
  tylko w jednym kierunku.
  Przez przebicie opon blokują ruch
  w kierunku przeciwnym.

  Fot. Hörmann Polska

  Szlabany z serii produktów High Security Line
  o maksymalnej szerokości do dziesięciu metrów umożliwiają kontrolowany wjazd i wyjazd pojazdów
  i nadają się do zastosowania na przejazdach o dużym natężeniu ruchu.

  Fot. Hörmann Polska

  Kompatybilne wyposażenie

  Do systemów kontroli dostępu Hörmann dostarcza odpowiednie wyposażenie, takie, jak: kolumny, piloty, sterowniki kodowane cyfrowo, skanery linii papilarnych i wiele innych. Wszystkie automatyczne urządzenia można wyposażyć w zaprojektowany przez firmę Hörmann system sterowania radiowego BiSecur, który charakteryzuje się wyjątkowo bezpiecznym kodowaniem sygnału.

  - Nowe produkty to sensowne uzupełnienie już istniejącej oferty – uważa właściciel przedsiębiorstwa Christoph Hörmann.

  - Skoro oferujemy wjazdowe bramy przesuwne, które również pełnią funkcję kontroli dostępu, to logiczną konsekwencją jest dalsze inwestowanie w tę dziedzinę. Odpowiadamy w ten sposób na potrzebę wzmożonego bezpieczeństwa w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej – podkreśla Christoph Hörmann.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.