google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.03.2019
  1 USD
  3.7876
  -0.0138
  1 EUR
  4.2993
  -0.0044
  1 CHF
  3.7838
  -0.0025
  1 GBP
  5.0199
  -0.0207
  1 RUB
  0.0586
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Jak dopasować sejf domowy w zależności od potrzeb?

  Jak dopasować sejf domowy w zależności od potrzeb?W dzisiejszych czasach posiadanie sejfu staje się coraz bardziej powszechne. Nie oznacza to, że każdy wykorzystuje go w ten sam sposób. Za każdą decyzją o zakupie stoją konkretne potrzeby i wymagania klientów. Z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej udogodnień, których celem jest poprawa komfortu użytkowników. Na co zwrócić uwagę, by dopasować sejf domowy do swoich potrzeb?

  Dodatek dla kolekcjonera

  Dla kolekcjonerów różnych przedmiotów posiadanie domowego sejfu to jeden z priorytetów. Zwłaszcza miłośnicy drogich zegarków powinni zatroszczyć się o ich odpowiednie przechowywanie. Posiadaczom większej ilości czasomierzy z pewnością przyda się rotomat. Jest to mechanizm służący do przechowywania zegarków automatycznych. Działanie rotomatu powoduje systematyczne nakręcanie się zegarka, dzięki czemu jest on zawsze w stanie gotowym do użytku. Wyposażenie sejfu w takie urządzenie to zarówno gwarancja bezpieczeństwa, jak i wygody.

  Kupujesz sejf? Wybierz odpowiedni zamek

  Zakup sejfu to przede wszystkim wybór spośród wielu rozmaitych opcji. Jednym z podstawowych kryteriów jest odpowiedni zamek. Producenci oferują zazwyczaj kilka rodzajów zamknięć. Wśród nich są bardziej tradycyjne – kluczowe, szyfrowe, ale także nowoczesne – elektroniczne i biometryczne. Każde z nich ma oczywiście swoje wady, jak i zalety i to od klienta powinno zależeć, które z rozwiązań będzie najbardziej odpowiadać jego potrzebom. Co więcej, co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe rozwiązania, warto więc uważnie prześledzić opinie specjalistów odnośnie do najpopularniejszych systemów zabezpieczeń.

  Sejf domowy odporny na wysokie temperatury

  Oferta producentów sejfów jest bardzo rozbudowana, a każdy z produktów kładzie nacisk na inny aspekt ochrony. Wielu klientów tak samo, jak możliwej kradzieży obawia się także pożaru. Sejfy domowe mają więc pełnić funkcję skrytki na ważne dokumenty lub kosztowności na wypadek tak nieszczęśliwego zdarzenia. Odpowiednie modele cechują się konkretną wytrzymałością na wysokie temperatury. Niektóre sejfy są w stanie zabezpieczyć zawartość nawet w temperaturze 1500 stopni.

  Piękny na zewnątrz, bezpieczny w środku

  Dla niektórych wygląd domowego sejfu może być równie istotny co każdy z wcześniej wspomnianych aspektów. Umieszczenie sejfu w niewidocznym miejscu nie jest wymagane, a jego cechą może być zarówno ochrona, jak i elegancki wygląd. Współczesny rynek pozwala na dobór wyposażenia, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Sejf może chronić, jednocześnie będąc ciekawym elementem wystroju.

  Tagi:

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.