google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • D+H Polska z dwoma nagrodami Top Builder

  27 marca 2018 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Top Builder. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród branży budowlanej w Polsce, przyznawana z inicjatywy miesięcznika „Builder” już od 10 lat. Wyróżniane są innowacyjne i nowoczesne produkty, rozwiązania, a także przykłady inspirujących realizacji.

  s

  Za przykład takich unikatowych i innowacyjnych rozwiązań komisja konkursowa uznała dwa produkty z oferty D+H Polska. Otrzymaliśmy zatem dwie statuetki Top Builder – za TSZ-200 oraz za sygnalizatory akustyczne i akustyczno-głosowe wbudowane w obudowę czujek Protec serii 6000. TSZ-200 to zasilacz i jednocześnie centrala przeznaczona do sterowania, monitorowania i zasilania urządzeń przeciwpożarowych stosowanych w systemach kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła oraz wentylacji pożarowej. Co ważne, rozwiązanie zostało opracowane przez zespół z Polski, dlatego nagroda szczególnie nas cieszy. Drugi produkt, czyli sygnalizatory akustyczne i akustyczno głosowe wbudowane w obudowę czujek, to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku z certyfikatem CNBOP. Łącząc w sobie funkcję dwóch urządzeń pozwala na optymalizację kosztów systemy sygnalizacji pożarowej.

  Zgłaszane w konkursie Top Builder propozycje podlegają dwuetapowej weryfikacji, w toku której oceniane są pod względem jakości, innowacyjności, parametrów technicznych, zastosowania oraz wpływu na środowisko naturalne. Dodatkowo brane są pod uwagę rekomendacje laboratoriów oraz jednostek certyfikujących, a nawet takie aspekty jak konkurencyjność rozwiązań czy okres, na jaki udzielana jest gwarancja. Firma D+H Polska ma na koncie już 4 statuetki Top Builder, poprzednie przyznane w latach 2010 i 2013. 

  Źródło:
  D+H Polska sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  D+H Polska sp. z o.o.

  D+H Polska oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu oddymiania i naturalnej wentylacji budynków, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy sterowań i zamknięć ogniowych oraz napędy do stolarki okiennej i drzwiowej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.