google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Usługi zdalnego nadzoru i konserwacji

  Usługi zdalnego nadzoru i konserwacji

  Zarządzanie wieloma systemami przeciwpożarowymi w różnych lokalizacjach jest teraz możliwe dzięki technologii firmy Bosch – Remote Services. Rozwiązanie to oferuje stałe zdalne wsparcie techniczne i lepszą wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów konserwacji i obsługi administracyjnej. Usługi Remote Services firmy Bosch wspomagają zdalne monitorowanie, konserwację i obsługę sprzętu do wykrywania pożarów.

  Remote Connect

  Usługa zdalnego połączenia się z centralą systemu sygnalizacji pożaru. Dzięki temu, z dowolnego miejsca jesteśmy w stanie połączyć się i uzyskać bieżące informacje nt. stanu pracy systemu (pełny podgląd ekranu kontrolera). Narzędzie to znajduje zastosowanie w każdym z etapów życia systemu. Podczas instalacji – umożliwia programowanie centrali pożarowej nie tylko w bezpośrednim kontakcie z nią, ale zdalnie z dowolnego miejsca wykorzystując łącze internetowe. Narzędzie ułatwia również konserwację systemu. W razie wystąpienia awarii, serwisant jest w stanie z dowolnego miejsca dokonać diagnozy problemu zgłaszanego przez centralę, dzięki zdalnemu wglądowi do szczegółów usterki.

  Remote Maintenance

  Usługa zdalnego serwisu to narzędzia dostępne przez portal w chmurze. Szczegółowe dane na temat systemu, obejmujące między innymi listę zainstalowanych urządzeń wraz ze szczegółami na temat aktualnego stanu pracy dostępne są w dowolnym urządzeniu typu smartfon, tablet z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Użytkownik ma możliwość generowania automatycznych raportów serwisowych na podstawie zbieranych przez system informacji, obejmujących m.in. numery seryjne czujek czy ich stan zabrudzenia. W znaczny sposób ogranicza to czas wymagany na tworzenie dokumentacji i raportów a użytkownik końcowy zyskuje wiarygodne i aktualne dane.

  Remote Alert

  Remote Alert to usługa, która zapewnia stały i natychmiastowy dostęp do informacji na temat stanu pracy systemu. W przypadku wystąpienia zdarzenia alarmowego, awarii lub utraty łączności z chmurą danych, zdefiniowani użytkownicy otrzymują automatyczne powiadomienia SMS oraz e-mail. Serwis jest w stanie reagować natychmiast po wystąpieniu problemu, niezależnie od występowania i pracy obsługi systemu w budynku. Użytkownik końcowy zaś wie, czy system pracuje poprawnie i w przypadku wykrycia zagrożenia pożarowego, natychmiastowo otrzymuje informacje.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.