google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 14.06.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0009
  1 EUR
  4.2554
  -0.0056
  1 CHF
  3.7905
  -0.0104
  1 GBP
  4.7771
  -0.0033
  1 RUB
  0.0585
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zestawy alarmowe z centralą OptimaGSM-SET ROPAM. Sprawdź cenę!

  Logo eAlarmy

  Zapraszamy do zapoznana się z zestawami alarmowymi firmy ROPAM, które od 1 lutego 2018 r. dostępne są w niskiej, promocyjnej cenie. Zestawy składają się z centrali alarmowej OptimaGSM-SET oraz dotykowego, natynkowego manipulatora 4,3" TPR-4W (lub TPR-4B).

  Symbole promocyjnych zestawów ROPAM:

  • ZP-OptimaGSM-SET-TPR-4W
  • ZP-OptimaGSM-SET-TPR-4B

  Przedstawione zestawy należy rozbudować o kolejne elementy, m.in. akumulator, czujniki ruchu czy sygnalizator alarmowy.

  Opis wybranych elementów systemu alarmowego

  Promocja. Zestawy alarmowe z centralą OptimaGSM-SET ROPAM. Sprawdź cenę!OptimaGSM-SET to centrala alarmowa firmy ROPAM wyposażona w funkcje automatyki budynkowej (SmartPLC) oraz komunikację GSM, dzięki której można zdalnie sterować i kontrolować system. Modułowa konstrukcja umożliwia rozbudowywanie oraz dostosowywanie systemu do potrzeb użytkownika. Centrala alarmowa OptimaGSM oferowana jest wraz z zasilaczem PSR-ECO-2012 oraz anteną AT-GSM-MINI90 znajduje się w natynkowej obudowie O-R3P z ABS.

  TPR-4W (TPR-4B) jest to nowoczesnym panelem dotykowym umożliwiający sprawne sterowanie i kontrolę systemu alarmowego z rodziny OptimaGSM firmy ROPAM. Manipulator wyposażono w kolorowy wyświetlacz TFT LCD 4.3 cala. Obudowa urządzenia została wykonana w kolorze białym (lub czarnym), z tworzywa ABS.

  Manipulator TPR-4W/B oferuje łatwość w sterowaniu, jednocześnie sprawną kontrolę systemu alarmowego - za sprawą interaktywnemu interfejsowi, który wykorzystuje piktogramy i podpowiedzi tekstowe. W ten sposób użytkownik nie musi pamiętać jakichkolwiek kodów funkcji np. blokowanie czujników czy czuwanie nocne.

  Źródło:
  eAlarmy.pl Marcin Borowski
  Artykuł został dodany przez firmę

  eAlarmy.pl Marcin Borowski

  Sklep internetowy firmy eAlarmy, w swojej ofercie posiada szeroką gamę urządzeń z asortymentu systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, domofonów i wideodomofonów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.