google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 12.12.2018
  1 USD
  3.7934
  0.0171
  1 EUR
  4.2993
  0.0011
  1 CHF
  3.8191
  -0.0075
  1 GBP
  4.7556
  -0.0091
  1 RUB
  0.0571
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kontaktrony w oknach i drzwiach OknoPlus – sposób na bezpieczny dom

  Bezpieczeństwo najbliższych oraz troska o dobytek to dla większości z nas kwestie priorytetowe. Z tego też względu bardzo dużą wagę przykładamy do ochrony domu przed złodziejami i inwestujemy w drogie systemy alarmowe.

  Firma OknoPlus, w trosce o nasz komfort oraz bezpieczeństwo, wprowadziła do swojej oferty kontaktrony. Te niewielkie czujniki otwarcia drzwi i okien pozwolą nam w niedrogi i skuteczny sposób zabezpieczyć się przed włamaniem…

  Nasz dom to nasza twierdza
  Fot. OknoPlus

  Wielu z nas kieruje się w życiu zasadą, że nasz dom to nasza twierdza. We własnych czterech ścianach czujemy się przecież bezpiecznie, odgrodzeni jesteśmy od zgiełku i zagrożeń świata zewnętrznego.

  Zdarza się jednak, że coś zakłóci nasz spokój i zburzy pielęgnowane w sobie poczucie bezpieczeństwa – to wizyta włamywacza.

  Aby uniknąć takich sytuacji warto zainstalować dobry system alarmowy. Z uwagi na fakt, że złodziej najczęściej dostaje się do domu przez okno lub drzwi, najlepszy pomysłem jest zabezpieczenie tych właśnie miejsc. Kontaktrony, nowość w ofercie firmy OknoPlus, sprawdzą się w tym celu doskonale.

  Kontaktrony – jak to działa?

  Kontaktrony montowane na
  etapie produkcji…
  …i po montażu okien
  Fot. OknoPlus

  Kontaktrony, nowość w ofercie firmy OknoPlus, to proste i bardzo skuteczne magnetyczne czujniki otwarcia okna czy drzwi, będące częścią systemu alarmowego lub systemu kontroli dostępu. Każdy kontaktron składa się z dwóch elementów – magnesu i rurki z zatopionymi dwoma stykami. Niepożądane otwarcie okna powoduje przerwanie obwodu elektromagnetycznego, a to z kolei skutkuje uruchomieniem alarmu.

  Co istotne, kontaktrony dostępne w ofercie firmy OknoPlus mają tę przewagę nad powszechnie stosowanymi czujnikami ruchu, że informują o próbie włamania jeszcze przed dostaniem się złodzieja do wnętrza domu. Dzięki temu zyskujemy przewagę czasową – zanim włamywacz sforsuje drzwi czy okna, my już dostajemy wiadomość, że dzieje się coś, co powinno zwrócić naszą uwagę. Tym samym w porę możemy zareagować i zapobiec kradzieży. Dodatkowo, system alarmowy oparty na kontaktronach z oferty firmy OknoPlus jest przyjazny dla właścicieli zwierząt – nie musimy bowiem martwić się, że pozostawiony sam w domu pupil przypadkowo włączy alarm.

  Prosto, tanio i estetycznie

  Bezsprzecznie największą zaletą dostępnych w ofercie firmy OknoPlus kontaktronów jest skuteczność, jednak nie sposób pominąć również innych ich atutów. Przede wszystkim możemy zastosować je wszędzie tam, gdzie tylko chcemy – w oknach, drzwiach zewnętrznych, we włazie prowadzącym na dach, a nawet w drzwiczkach meblowych. Zwłaszcza, że kontaktrony, nowość w ofercie firmy OknoPlus, montowane są w niezwykle estetyczny sposób. Umiejscowione po wewnętrznej stronie ramy i skrzydła pozostają niewidoczne przy zamkniętym oknie bądź drzwiach, zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia.

  Dzięki temu nie zakłócają harmonii wnętrza, a jednocześnie są zaskoczeniem dla włamywacza. Co więcej, kontaktrony sprawdzają się także w przypadku okien uchylnych – jeśli zamontowane zostaną na dole ramy okiennej zyskujemy  możliwość wietrzenia mieszkania przy włączonym alarmie. Należy również zaznaczyć, że czujniki otwarcia są kompatybilne ze wszystkimi systemami alarmowymi, a także znacznie redukują koszty całego systemu oraz dają możliwość jego indywidualnej, inteligentnej rozbudowy.

  Dom powinien być dla nas bezpieczną przystanią, ostoją, w której nie musimy się niczego obawiać. Z tego też względu tak istotne jest, aby podjąć wszelkie kroki do zapewnienia swojej rodzinie poczucia bezpieczeństwa. Kontaktrony – nowość w ofercie OknoPlus pomogą nam o nie zadbać w sposób prosty i skuteczny…

  Przykładowa cena:
  Okno OknoPlus 900 x 1500 mm:
  - obustronny kolor MONTANA
  - funkcja okna - RU /rozwieralno - uchylna/
  - 2 zaczepy antywłamaniowe
  - kontaktron
  - klamka HOPPE
  - szyba Climaplus 1,0 z ciepłą ramką Swisspacer w kolorze brązowym
  620 zł + VAT

  Dystrybutor: OknoPlus sp. z o.o., ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków – Libertów, tel. 012 27 75 700

  http://www.oknoplus.com.pl/

  Tagi:

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.