google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona
  Kursy walut 19.12.2018
  1 USD
  3.7619
  -0.0049
  1 EUR
  4.2846
  -0.0007
  1 CHF
  3.7875
  -0.0114
  1 GBP
  4.7607
  -0.0047
  1 RUB
  0.0560
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Rozszerzenie współpracy pomiędzy AutoID Polska S.A. i Eko-Okna o System Obsługi Stołówki

  Logo AutoID

  O nawiązaniu współpracy z firmą Eko-Okna, czołowym producentem stolarki okienno-drzwiowej, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży, którego produkty znane są nie tylko w Polsce, ale także w 19 krajach europejskich, pisaliśmy już jakiś czas temu https://www.autoid.pl/aktualnosci/296,system-rejestracji-czasu-pracy-i-kontroli-dostepu-w-firmie-eko-okna.

  W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz rosnącym zatrudnieniem Klient zgłosił zapotrzebowanie na system, który zautomatyzuje, przyspieszy i usprawni proces wydawania pracownikom posiłków na stołówce, ograniczając płatności gotówkowe i zastępując je wykorzystaniem kart zbliżeniowych dostarczonych wraz z systemem kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy przez AutoID Polska S.A..

  Po krótkich konsultacjach i omówieniu najważniejszych korzyści Klient szybko zauważył, że oferowany przez AutoID Polska S.A. system, w pełni będzie spełniał postawione wymagania.

  Założeniem systemu było wykorzystanie obecnych kart zbliżeniowych jako metody płatności za posiłki na czterech stołówkach, pracujących na terenie zakładu wraz z integracją z systemem kadrowym, który dokonane w ten sposób płatności miał następnie potrącać pracownikowi z wynagrodzenia.

  Zaproponowano System Obsługi Stołówki, który nie tylko w pełni realizuje założenia Klienta, ale dodatkowe moduły pozwalają na obsługę punktów gastronomicznych w graficznym interfejsie na terminalach z ekranami dotykowymi, co ułatwia i usprawnia obsługę, obsługę kart i programów lojalnościowych oraz procesów magazynowo-sprzedażowych.

  W ramach wdrożenia zostały dostarczone również terminale dotykowe, kasy fiskalne, i czytniki kart zbliżeniowych oraz przeprowadzono integrację w systemem kadrowym Impuls.

  Dzięki wdrożonemu Systemowi Klient uzyskał:

  • przyspieszenie i usprawnienie procesu wydania i płatności za posiłki
  • ograniczenie obrotu gotówkowego
  • uproszczenie sposobu rozliczania posiłków

  Po zakończeniu wdrożenia i uruchomieniu systemu AutoID Polska S.A. zapewniła wsparcie i pomoc dla użytkowników, oraz opiekę serwisową, która rozszerza Klientowi warunki gwarancji, ze skróconym czasem reakcji serwisowej.

  Źródło:
  AutoID Polska S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  AutoID Polska S.A.

  Nasza misja to dostarczanie rozwiązań opartych o automatyczną identyfikację przedmiotów, zdarzeń i osób, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych światowych technologii oraz własnych rozwiązań stworzonych w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.