google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 23.01.2019
  1 USD
  3.7747
  0.002
  1 EUR
  4.2867
  0.0005
  1 CHF
  3.7817
  -0.0022
  1 GBP
  4.9019
  0.0301
  1 RUB
  0.0570
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 23-26.04.2018

  MTP SECUREX

  Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX odbędą się w dniach 23-26.04.2018 i widnieją w kalendarzach branżowców, którzy termin przeznaczają na wielkie spotkanie biznesowo – marketingowe w Poznaniu. Przygotowania do wydarzenia trwają w tempie, które nadała ubiegła edycja.

  Niemal cała powierzchnia terenów targowych tętniła rozmowami profesjonalistów, którzy wzięli udział w bloku targów, na który złożyły się  Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX wraz z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE.

  Ubiegłoroczne targi SECUREX współtworzyło niemal 300 wystawców, którzy zaprezentowali 150 nowości ze swojej oferty. Wszystkie wydarzenia ubiegłej edycji przyciągnęły blisko 30 000 profesjonalistów.

  Targi spełniają potrzeby branży

  Pierwszy termin zgłoszeń zaowocował znaczną sprzedażą powierzchni ekspozycyjnej, która pomieści firmy m.in. z sektorów elektronicznych systemów zabezpieczeń, CCTV, systemów ochrony danych – ochrony informacji (SECUREX IT), zabezpieczeń PPOŻ, a także z sektora inteligentnego budynku, ochrony i nadzoru, systemów łączności i zarządzania w stanach kryzysowych – wyposażenia i sprzętu dla służb mundurowych. Słowem – zakres tematyczny ponownie okazał się być dokładnie dopasowanym do potrzeb poszczególnych sektorów branży. Procent zamawianej przez firmy powierzchni przyrasta szybko, jak nigdy dotąd.

  SECUREX z nową energią

  Po raz pierwszy w historii nastąpi włączenie do bloku targów wydarzenia EXPOPOWER – Międzynarodowych Targów Energetyki. Branża zabezpieczeń z pewnością doceni fakt, że swoją ofertę na targi będzie mogła poszerzyć o rozwiązania dedykowane zakładom energetycznym, czy elektrowniom. Wciąż aktualny i ważny temat dotyczący zabezpieczeń informatycznych i ochrony danych osobowych, który podczas ubiegłej edycji odbył się pod hasłem SECUREX BeIN – Bezpieczeństwo Informacji, wzbudził duże zainteresowanie, będzie miał swą kolejną odsłonę. Kontynuowane będą cieszące się ogromnym powodzeniem wśród uczestników, jak i zaangażowaniem wystawców, Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych, których VI edycję zorganizuje Polska Izba Systemów Alarmowych wraz z MTP. Drugiego dnia targów przestrzeń MPISA udostępniona zostanie uczniom szkół zawodowych i techników branżowych, którzy będą mogli spróbować swoich sił w lekcjach i warsztatach instalatorskich. To przedsięwzięcie o charakterze edukacyjnym ma na celu zachęcić i wykształcić przyszłych profesjonalistów.

  Zabezpiecz termin, odbezpiecz zasoby

  Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX odbędzie się  w dniach
  23-26.04.2018 roku w Poznaniu. To będą dni obfitujące w bogactwo nowości prezentowanych przez wystawców z Europy Środkowo – Wschodniej, jak i wydarzeń merytorycznych. Dlatego warto szczególnie przygotować się do wizyty w Poznaniu: zabezpieczyć termin i logistykę oraz odbezpieczyć magazyn z materiałami reklamowymi, ponieważ będzie to czas intensywnych spotkań i rozmów.

  Do zobaczenia na wiosnę w Poznaniu!

  Źródło:
  Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.