google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 12.12.2018
  1 USD
  3.7934
  0.0171
  1 EUR
  4.2993
  0.0011
  1 CHF
  3.8191
  -0.0075
  1 GBP
  4.7556
  -0.0091
  1 RUB
  0.0571
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • WIELKOPOLSKA POLICJA NA TARGACH SECUREX

  Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX propaguje najnowszą wiedzę z dziedziny zabezpieczeń wśród służb mundurowych i pracowników samorządów samorządowych zaangażowanych w zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego na obszarach związanych z działalnością handlową i finansową, organizacją imprez masowych, bezpieczeństwem na drogach oraz w miejscach publicznych.

  Dzięki takim działaniom wzrasta skuteczności działań policji oraz straży miejskiej, rośnie również poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu.

  Jednocześnie, we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały również dwie konferencje dotyczące bezpieczeństwa instytucji finansowych oraz zabezpieczenia sklepów i placówek handlowych. Konferencje przeznaczone są dla jednostek samorządu terytorialnego, służb, straży i instytucji zaangażowanych w zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego, pracowników instytucji finansowych oraz przedsiębiorców i przedstawicieli sklepów i hurtowni.

  Konferencja "Bezpieczeństwo w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania - obszar działań Rządowego Programu Razem Bezpieczniej"

  paw. 7, sala D
  Organizator: Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Zarządzania Kryzysowego, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu,
  Międzynarodowe Targi Poznańskie
  Uwaga: wstęp bezpłatny, po zakupie biletu wstępu na targi SECUREX oraz po uprzedniej rejestracji

  Podczas tegorocznej edycji targów SECUREX Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przygotowały konferencję dotyczącą bezpieczeństwa w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania pn. „Razem bezpieczniej”. W jej ramach tematykę związaną z zabezpieczeniem przestrzeni publicznych, w tym przy użyciu monitoringu wizyjnego, przedstawią między innymi funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. 

  Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z ideą rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej" oraz nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania, zastosowanymi między innymi w jednostkach samorządu terytorialnego. Podczas konferencji przedstawione zostaną metody skutecznego zabezpieczenia przestrzeni publicznych, w tym przy użyciu monitoringu wizyjnego, jak również rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa imprez masowych.

  Konferencja "Bezpieczeństwo instytucji finansowych"

  27.04.2010, godz. 11.00 - 15.00, paw. 7, Sala D
  Organizator: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Poznańskie
  Współorganizator: JDS Consulting sp. z o.o. sp.k
  wstęp bezpłatny po zakupie biletu wstępu na targi SECUREX

  Podczas konferencji przedstawiony zostanie stan bezpieczeństwa placówek bankowych, pocztowych i innych zajmujących się obrotem gotówkowym oraz wskazane zostaną nieprawidłowości w zabezpieczeniu technicznym i organizacyjnym. Zaprezentowane będą również elementy systemu bezpieczeństwa. Istotnym elementem konferencji są moduły dotyczące zdarzeń kryzysowych i odpowiedzialności za niewłaściwe przygotowanie personelu oraz aktualnie stosowane sposoby pozyskiwania /wycieku/ informacji i rozpoznawania możliwości dokonania napadu.

  Konferencja ma na celu poprawę bezpieczeństwa klientów i pracowników instytucji zajmujących się obrotem gotówkowym, przedstawicieli banków, poczty oraz innych instytucji finansowych. Doświadczeni fachowcy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi zainteresowanymi, przede wszystkim przedsiębiorcami, których działalność wiąże się z ryzykiem napadu rabunkowego.

  Konferencja: „Bezpieczeństwo handlu"

  28.04.2010, godz. 12.00 - 16.00, paw. 7 Sala D
  Organizator: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Poznańskie
  Uwaga: wstęp bezpłatny, po zakupie biletu wstępu na targi SECUREX

  Podczas konferencji przedstawiony zostanie stan bezpieczeństwa sklepów, wskazane zostaną sposoby skutecznej ochrony sklepu (fizyczne i techniczne) oraz możliwości bezpiecznej organizacji pracy. Istotnym elementem konferencji będzie przedstawienie tematyki dotyczącej odpowiedzialności właściciela placówki handlowej za bezpieczeństwo klientów i pracowników, a także kwestie zabezpieczenia towarów oraz weryfikacji pracowników.

  Konferencja ma na celu poprawę bezpieczeństwa klientów i pracowników placówek handlowych. W trakcie licznych wystąpień fachowcy będą dzielić się swoimi doświadczeniami, z których powinni skorzystać w szczególności przedsiębiorcy oraz przedstawiciele sklepów i hurtowni zainteresowani bezpiecznym wykonywaniem działalności handlowej.

  „III Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo na drogach województwa wielkopolskiego"

  29 kwietnia 2010, godz. 11.00 - 15.00, paw. 11
  Organizator: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu Wydział Ruchu Drogowego
  Międzynarodowe Targi Poznańskie
  Uwaga: konferencja zamknięta

  Bezpieczeństwo drogowe jest kwestią ważną dla nas wszystkich i wszyscy możemy przyczynić się do jego zwiększenia. Mimo iż podejmowane do tej pory działania były skuteczne, liczba ofiar śmiertelnych wypadków drogowych jest w Polsce niezwykle wysoka. Konferencja, która odbędzie się w dniu 29 kwietnia o godz. 11.00, ma na celu wskazanie najbardziej skutecznych rozwiązań służących ograniczeniu liczby wypadków drogowych, tym samym zmniejszenie liczby ofiar na drogach. Konferencji towarzyszyć będzie prezentacja najnowocześniejszych rozwiązań i projektów technicznych służących procesowi poprawy bezpieczeństwa na drogach, a także urządzeń techniki policyjnej, służących do nadzoru i kontroli ruchu drogowego.

  Przed targową „Iglicą” (pawilon 11) odbędzie się również wystawa pojazdów i sprzętu policyjnego: radiowozów, motocykli służbowe, wyposażonych w wideorejestratory oraz pokaz akcji ratowniczej związanej z wypadkiem drogowym. Wszystko po to, aby na drogach województwa wielkopolskiego było bezpieczniej.
  Zapraszamy na stoisko informacyjne Wielkopolskiej Policji w dniach 26 - 29 kwietnia w Pawilonie 7, gdzie prezentowane będą między innymi mobilne centrum monitoringu oraz wykorzystanie "Miejskiego systemu wizyjnego monitoringu", jego możliwości w postaci wizualizacji sytuacji na skrzyżowaniach czy w miejscach zagrożonych na terenie miasta Poznania.

  Ponadto wielkopolscy policjanci zaprezentują Państwu realizowane programy prewencyjne oraz rozwiązania techniczne stosowane w celu poprawy bezpieczeństwa.

  Serdecznie Państwa zapraszamy do pawilonu nr 7!

  Tagi:

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.