google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.10.2018
  1 USD
  3.7601
  0.0299
  1 EUR
  4.3049
  0.0083
  1 CHF
  3.7746
  0.0203
  1 GBP
  4.9014
  0.0108
  1 RUB
  0.0572
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SECUREX 2010 kolejna edycja już wiosną!

  W dniach od 26 do 29 kwietnia 2010, na terenie poznańskich targów, odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX, największe, specjalistyczne wydarzenie branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Rekordowa liczba nowych produktów prezentowanych podczas tegorocznej edycji oraz atrakcyjny bogaty program wydarzeń przyciągnąć ma przedstawicieli branży z całej Polski Europy.

  Jednym z największych atutów targów jest ich kompleksowość. Bogata oferta Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX 2010, którą w Poznaniu zaprezentuje 250 wystawców z Polski i zagranicy, stanowi przegląd najnowszych produktów i usług z dziedziny systemów wykrywania i zwalczania przestępczości, mechanicznych i elektronicznych systemów zabezpieczeń, systemów wizyjnego nadzoru (CCTV) i ochrony mienia. Odwiedzający targi goście będą więc mogli w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami branży security. Cieszący się dużym prestiżem SECUREX, jest postrzegany jako profesjonalne miejsce spotkań specjalistów, którzy właśnie na targach znajdują aktualne informacje z branży i pozyskują cenne kontakty biznesowe z przedstawicielami rynku polskiego i partnerami zagranicznymi.

  Największy w Polsce przegląd branżowych nowości rynkowych

  Organizowane w cyklu dwuletnim targi SECUREX powracają z imponującą liczbą blisko 230 nowych produktów i usług, które będą miały swoje premiery rynkowe właśnie na targach. Nowe produkty i nowinki technologiczne z zakresu systemów zabezpieczeń, oznaczone znakiem „Nowość” będzie można znaleźć na stoiskach wystawców, jak również na stronie internetowej targów (http://www.securex.pl/) oraz w specjalnym wydaniu „Przewodnika dla zwiedzających”, rozsyłanym do potencjalnych zwiedzających przed targami.

  Atrakcje dla odwiedzających targi profesjonalistów

  Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń towarzyszy bogaty program wydarzeń - konferencji, seminariów, wykładów i pokazów, organizowanych z udziałem stowarzyszeń branżowych, ośrodków naukowych oraz wystawców, dla wszystkich poszukujących najnowszej wiedzy praktycznej z dziedziny zabezpieczeń.

  W dniu 26.04.2010, już tradycyjnie na targach SECUREX, odbędzie się "Finał XIII edycji konkursu Polski  Mistrz  Techniki  Alarmowej" zorganizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych
  i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM”. Ten prestiżowy konkurs ma na celu, przede wszystkim, promocję nowoczesnej myśli technicznej, jak również podkreślenie  rangi  i  znaczenia  postępu  naukowo-technicznego w dziedzinie ochrony mienia. Stowarzyszenie POLALARM jest jednocześnie współorganizatorem „I Konferencji Zarządzania Bezpieczeństwem Obiektów”, podczas której wybitni specjaliści przedstawią szczegółowo tematykę z zakresu zarządzania bezpieczeństwem obiektów.

  Niezwykle ciekawie zapowiadają się konferencje zorganizowane we współudziale z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu oraz Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Konferencja „Razem bezpieczniej - bezpieczeństwo w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania”, będzie okazją do zapoznania się z ideą rządowego programu przeciwdziałania przemocy i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” oraz nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania, zastosowanymi między innymi w jednostkach samorządu terytorialnego. Dla przedstawicieli i pracowników urzędów, instytucji, banków, jak również sieci handlowych i sklepów organizowane są konferencja „Bezpieczeństwo handlu” oraz „Bezpieczeństwo Instytucji Finansowych”.

  W dniu 27. kwietnia 2010 wielu emocji dostarczy z pewnością Finał Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych organizowany przez Polska Izbę Systemów Alarmowych. W rywalizacji weźmie udział ostatecznie 6 zespołów, które zakwalifikowały się do finału po niezwykle trudnych eliminacjach wymagających dużej wiedzy z zakresu instalowania, konserwacji i serwisowania urządzeń systemów alarmowych.

  Przez cztery dni targowe do dyspozycji gości czynny będzie również Punkt Konsultacyjny Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych, gdzie specjaliści i eksperci KSOIN będą udzielać doradztwa, konsultacji i porad z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, teleinformatycznego, osobowego, tajemnicy przedsiębiorstwa, nowoczesnych technik/technologii gromadzenia i przetwarzania informacji oraz zorganizowania i zapewnienia bezpieczeństwa informacjom prawnie chronionym w firmie, wdrażania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001:2007), a także ochrony danych osobowych oraz ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

  Atrakcją dla zwiedzających z pewnością będzie wystawa pojazdów i sprzętu policyjnego oraz pokazy akcji ratowniczej związanej z wypadkiem drogowym. Na terenie otwartym zademonstrowane zostaną również eksplozje samochodowych poduszek powietrznych.

  Lokalizacja i wstęp na targi

  Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX  odbędzie się w dniach 26 - 29 kwietnia, od poniedziałku do czwartku, w godz. 9.00 – 17.00 (ostatniego dnia targów w godz. 9.00 – 16.00). Targi po raz pierwszy zostaną zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie pawilonów 7, 7A, 8, 8A. Bilet wstępu dla profesjonalistów jest dostępny w cenie  15 zł (jednorazowy) lub 40 zł (na całe wydarzenie).

  Rejestracja gości targowych odbywa się na miejscu w holach wejściowych lub na stronie internetowej http://www.mtp24.pl/ 

  Do rejestracji uprawnione są osoby zawodowo związane z branżą security na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej. Bilet bez rejestracji kosztuje odpowiednio: 40 i 110 zł.

  Więcej na www.securex.pl

  Tagi:

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.