google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 25.09.2018
  1 USD
  3.6511
  -0.0109
  1 EUR
  4.2939
  -0.0153
  1 CHF
  3.7773
  -0.0404
  1 GBP
  4.7987
  -0.0053
  1 RUB
  0.0555
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowe oprawy awaryjne SafeLite firmy Eaton

  Nowe oprawy awaryjne SafeLite firmy Eaton

  Firma Eaton opracowała serię produktów SafeLite o pełnej zgodności z dyrektywą EC i normą EN, która ułatwi pracę projektantom instalacji oświetleniowych. Seria ta jest połączeniem wszechstronności, łatwej instalacji i niskich kosztów eksploatacji, ponieważ oprawy eliminują potrzebę regularnej wymiany lamp i zmniejszają zużycie energii.

  Gama produktów SafeLite, w skład której wchodzą oprawy antypaniczne i ewakuacyjne, jest szybka i łatwa w montażu, nawet w przypadku modernizacji instalacji. Ponadto wymiana baterii jest niezwykle prosta, a oprawy mogą pracować w trybie sieciowo-awaryjnym lub awaryjnym w zależności od potrzeb użytkownika.

  Dodatkowo instalatorzy mają do dyspozycji bogaty asortyment akcesoriów montażowych,  co umożliwia różnorodne zastosowanie oprawy SafeLite. Oprawy mogą pełnić funkcję oświetlenia ewakuacyjnego po naklejeniu jednego z czterech piktogramów znajdujących się w zestawie (zgodnych z normą ISO 7010). Obudowy są dostępne w dwóch wariantach ochrony IP42 lub IP65, dzięki czemu oprawy Safelite są odpowiednie do zastosowań wewnętrznych lub przemysłowych, gdzie trwałość i wytrzymałość są kluczowymi warunkami.

  Duży wybór akcesoriów (kaseta podtynkowa, kaseta podtynkowa z ramką do płyt karton-gips, klosz w kształcie stożka, klosz z plexi lub siatka ochronna) zapewnia większą elastyczność i łatwość integracji wewnątrz budynku.

  Jean Luc Scheer kierownik działu oświetlenia awaryjnego w Eaton wyjaśnia: "Oświetlenie awaryjne może stanowić element ratunkowy pomagający ludziom bezpiecznie opuścić budynek w sytuacji zagrożenia lub gdy oświetlenie sieciowe jest wyłączone z powodu zaniku zasilania. Jednak ważne jest, aby oprawy były zgodne z odpowiednimi normami dla produktów, prawidłowo zainstalowane i konserwowane. Seria produktów SafeLite pomaga specjalistom, instalatorom i użytkownikom końcowym spełnić wszystkie te kryteria w jednym, prostym i niedrogim pakiecie, który może być wykorzystany w całym budynku, aby uzyskać spójny wygląd. Oprawy są w pełni zgodne z normami, łatwe w instalacji i wystarczająco uniwersalne dla wielu zastosowań, a ich technologia LED czyni je wysoce sprawnymi energetycznie i trwałymi, co minimalizuje koszty i wymagania dotyczące konserwacji ".

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.