google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona
  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bezpieczeństwo zdalnie sterowanie, czyli kamera WiFi WIPC-301W marki Yale

  Logo ASSA ABLOY

  W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest na wagę złota. Nic więc dziwnego, że producenci systemów zabezpieczeń prześcigają się w tworzeniu i projektowaniu coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Jednym z nich jest kamera WiFi WIPC-301W marki Yale, dzięki której jesteśmy w stanie monitorować swoje mieszkanie z poziomu smartphone ‘a.

  Zdalna kontrola

  Bezpieczeństwo zdalnie sterowanie, czyli kamera WiFi WIPC-301W marki Yale
  fot. Yale
  Kamera Wi-Fi WIPC-303W

  Kamera domowa WiFi, którą wprowadziła marka Yale - lider zabezpieczeń domowych, to designerskie urządzenie pozwalające na zapis video i zdjęć bez konieczności podłączenia do komputera. Wszystkie dane są przechowywane w chmurze Dropbox lub na karcie pamięci. Co najważniejsze, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Yale Home View dostępnej w Google Play i App Store, obraz jest dostępny online na ekranie smartfona w czasie rzeczywistym. Istnieje również możliwość odtworzenia nagrania w późniejszym okresie. Kamera zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu HD 720p. Nagrania w ciemności obejmują obiekty odległe aż do 8m, natomiast te wykonane przy świetle bez przeszkód rejestrują obraz całego pomieszczenia.

  Dyskretnie i estetycznie

  Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i niezwykle nowoczesny design kamerka świetnie wpisze się w wystrój każdego wnętrza, będąc jednocześnie jego delikatną ozdobą. Kompaktowe, biało-czarne urządzenie można przymocować do ściany, lub postawić na półce. W zestawie znajduje się zasilacz, kabel USB i kabel LAN. 

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.