google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Żaglowce pod czujnym okiem kamer Axis

  Logo Axis CommunicationsJuż w najbliższy weekend, w dniach 5-6 sierpnia, w Szczecinie po raz trzeci odbędzie się finał regat The Tall Ship Races 2017. Do Szczecina przypłyną załogi w sumie z 17 krajów, m.in. z Omanu, Brazylii, Niemiec, Holandii, Czech, Portugalii i Wielkiej Brytanii. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom i gościom finału regat zainstalowany został nowoczesny system monitoringu wizyjnego, który obejmuje teren całej imprezy: ląd, nabrzeże, wyspy oraz akwen przy wejściu do portu. Za przygotowanie i instalację systemu dozoru odpowiada szczecińska firma mvb, która wykorzystała do tego celu najnowsze rozwiązania Axis Communications.

  Żaglowce pod czujnym okiem kamer Axis„Kluczowym wyzwaniem podczas finału The Tall Ship Races 2017 jest zabezpieczenie imprezy. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy koncepcję zintegrowanego sieciowego systemu dozoru wizyjnego, wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne oferowane przez Axis Communications” mówi Maciej Arndt, Dyrektor Techniczny w firmie mvb, która już po raz trzeci została Partnerem Technologicznym wydarzenia.

  Teren imprezy został objęty monitoringiem opartym na kamerach firmy Axis, zapewniających najwyższą jakość obrazu, możliwość podglądu w czasie rzeczywistym oraz relacjonowania wydarzenia na żywo. System został zainstalowany i skonfigurowany specjalnie na potrzeby wydarzenia – będzie ono  monitorowane przez ponad 30 nowoczesnych kamer w trybie 24 godzinnym.

  „Jesteśmy dumni, że znów możemy wspierać tak prestiżowe wydarzenie jak The Tall Ship Races 2017. To dla nas doskonała okazja do pokazania wyjątkowych możliwości naszych urządzeń w trudnych, wymagających warunkach. Kamery Axis już po raz kolejny są elementem kompleksowego systemu zabezpieczeń dostarczonego przez firmę mvb – to dla nas dowód, że doskonale sprawdziły się podczas poprzedniego finału regat w Szczecinie” mówi Jakub Kozak, ‎Sales Manager - Poland, Ukraine, Baltics w Axis Communications.

  Źródło:
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.