google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wspólne inicjatywy Politechniki Łódzkiej i Bosch Security Systems

  Logo BoschWspółpraca w obszarze badawczo-rozwojowym oraz kształcenie studentów w zakresie systemów zabezpieczeń i nowoczesnych technologii związanych ze Smart City to główne obszary współpracy Politechniki Łódzkiej i Bosch Security Systems zawarte w umowie podpisanej 21 czerwca 2017 roku

  Dokument podpisali rektor Politechniki Łódzkiej prof. Sławomir Wiak oraz dyrektor handlowy działu Bosch Security Systems Krzysztof Góra.

  Wspólne inicjatywy Politechniki Łódzkiej i Bosch Security SystemsPolitechnika Łódzka kładzie duży nacisk na współpracę z otoczeniem gospodarczym. Kontakt z firmami pozwala nam korygować programy kształcenia i rozwijać badania, które przynoszą realne korzyści i nie są odkładane „na półkę”. Prowadzimy studia m.in. w zakresie systemów sterowania inteligentnymi budynkami i zależy nam, aby ich absolwenci potrafili sprostać najnowszym wymaganiom z zakresu szeroko rozumianego „inteligentnego” budownictwa. Bosch Security Systems jest dla nas bardzo cennym partnerem, aby ten cel osiągnąć – mówi rektor Politechniki Łódzkiej prof. Sławomir Wiak.

  Bosch Security Systems jest liderem technologicznym branży technicznych zabezpieczeń mienia i życia.  Współpraca z szeroko rozumianym światem nauki, a tym bardziej z tak renomowaną uczelnią jaką jest Politechnika Łódzka, jest dla nas niezmiernie ważna. Przede wszystkim dzięki takiej współpracy informacje o najnowszych trendach i produktach trafiają do studentów kierunków technicznych będących przyszłymi potencjalnymi użytkownikami naszych rozwiązań. Studenci wiedzę teoretyczną mogą uzupełniać o aspekty praktyczne dzięki kontaktowi z rzeczywistymi produktami świeżo wprowadzonymi na rynek. Nie można też pominąć wkładu jaki uczelnie techniczne wnoszą do procesu opracowywania nowych technologii przez firmy komercyjne takie jak Bosch. Jestem więc przekonany, że korzyść z naszej współpracy będzie obopólna – mówi Krzysztof Góra, dyrektor handlowy Bosch Security Systems.

  Wspólne inicjatywy Politechniki Łódzkiej i Bosch Security SystemsPolitechnika Łódzka i Bosch Security Systems chcą podejmować inicjatywy związane z rozwojem kompetencji studentów, które wzmocnią pozycję absolwentów na rynku pracy. Dla najlepszych studentów przewidziano praktyki zawodowe i staże naukowe w firmie Bosch. Partnerstwo obejmuje również prowadzenie zajęć z wykorzystaniem systemów zabezpieczeń firmy Bosch oraz współpracę przy organizacji warsztatów i spotkań z praktykami biznesu.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.