google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 24.09.2018
  1 USD
  3.6620
  0.0218
  1 EUR
  4.3092
  0.0163
  1 CHF
  3.8177
  0.0082
  1 GBP
  4.8040
  -0.0076
  1 RUB
  0.0554
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym 2017

  Szanowni Państwo,

  Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w dniach 6-7-8 czerwca 2017 roku na spotkaniu masterclass z cyklu „FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym”.

  Po raz drugi praktycy z różnych branżowo zakładów podzielili się wiedzą i doświadczeniami w stworzeniu idealnego modelu zarządzania budynkami zakładu produkcyjnego. Mieli Państwo okazję dowiedzenia się z pierwszej ręki o przebiegu tego procesu, trudnościach we wdrażaniu rozwiązań, rzeczywistych działaniach i sukcesach.

  Każdy dzień spotkania dedykowany był innemu obszarowi działań Facility Managera i zakończony dyskusją. Prelegenci byli też panelistami na pozostałych dniach spotkania i chętnie udzielali odpowiedzi na szczegółowe pytania. Ponieważ dyskusje były bardzo ważnym punktem spotkania, po merytorycznym ich opracowaniu i uzyskaniu autoryzacji prześlemy Uczestnikom ich przebieg.

  Kolacje z elementami integracji pozwoliły na kontynuacje ciekawych rozmów i – co  podkreślali Uczestnicy – sprzyjały nawiązywaniu relacji biznesowych. Ponieważ zabawa była tak wesoła i może stać się źródłem inspiracji, postanowiliśmy przygotować krótką prezentację – jestem przekonana, że będzie to miła pamiątka.

  Tu znajdą Państwo link do prezentacji dotyczącej kolacji networkingowej: https://www.youtube.com/watch?v=A62jV7AP-fo&t=7s

  Bardzo dziękujemy za aktywny udział i stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery.

  Serdeczne podziękowania składamy naszym Partnerom:

  Partnerzy FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym 2017

  oraz Wystawcy firmie ENGIE Services Sp. z o.o.  i licznym Partnerom Medialnym.

  Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

  Zainteresowanie tym tematem jest tak duże, że już teraz zapraszamy do udziału w kolejnym masterclass „FM w zakładzie produkcyjnym”, które odbędzie się w dniach 12-13-14 grudnia br. Oczywiście spotkają Państwo nowych prelegentów i zapoznają się z nowymi tematami.

  Poniżej kilka wybranych opinii.

  Cudzysłów

  Bardzo dobry poziom merytoryczny. Forma prowadzonych zajęć pozwoliła na poruszenie wielu trudnych zagadnień i poznania praktyk u innych partnerów. Organizacja szkolenia i obsługa profesjonalna. Kolacje biznesowo- integracyjne pozwoliły nawiązać mi wiele relacji zawodowych i w miłej atmosferze uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

  Koordynator ds. Zarządzania Nieruchomościami, Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017  Cudzysłów

  Poziom merytoryczny prelegentów jest bardzo wysoki. Obsługa jak zwykle świetnie przygotowana.

  Inżynier ds. Infrastruktury, Saint-Gobain Innovative Materials Polska Spółka z o.o., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017


  Cudzysłów

  Obsługa profesjonalna. Konferencja w pełni wyczerpuje temat. Tematy wykładów bardzo ciekawe. Spotkania biznesowo- integracyjne pozwoliły na nawiązanie relacji zawodowych pomiędzy różnymi firmami i branżami. Kolacja i zabawy wyśmienite – gratuluję.

  Główny Specjalista, ArcelorMittal Poland S.A., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017


  Cudzysłów

  Fajni, mili i sympatyczni ludzie. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Kolacje zdecydowanie pozwalają nawiązać relacje zawodowe i na pewno dały sposobność do dyskusji.

  Operator Energetyk, Dr. Oetker Polska Sp. z o.o., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017


  Cudzysłów

  Obsługa bardzo profesjonalna, na wysokim poziomie! Duża dbałość o uczestników. Podczas kolacji poznałam wielu interesujących uczestników. Dzięki animacjom mogliśmy się lepiej poznać.

  Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu, Inter Europol S.A., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.