google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.07.2018
  1 USD
  3.7163
  0.0132
  1 EUR
  4.3155
  0.0119
  1 CHF
  3.7121
  0.018
  1 GBP
  4.8348
  0.0072
  1 RUB
  0.0586
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Poznaj nową generację bezprzewodowych systemów zabezpieczeń Ajax

  Inwestując całą naszą pasję do nauki i miłość do sztuki, stworzyliśmy Ajax niezawodnym, eleganckim oraz łatwym w instalacji i obsłudze. Odmawiając od kompromisu, zaprojektowaliśmy Ajax od podstaw, stosując kombinację wysokiej klasy komponentów i technologii.

  Wzięliśmy najlepsze dostępne rozwiązania, umieściliśmy w obudowę oraz połączyliśmy z technologiami innowacyjnymi, pięć z których opatentowane przez Ajax Systems w amerykańskim Urzędzie Patentowym. W warunkach zwyczajnych, systemy zabezpieczeń działają jednakowo. Jesteśmy jednak świadomi, że żyjemy w świecie, gdzie są przeciągi, hałas, zakłócenia, a nasze zwierzęta nie chcą siedzieć w jednym miejscu. Dlatego, technologię Ajax zostały opracowane, aby niezawodnie chronić w warunkach najtrudniejszych.

  Dla większego bezpieczeństwa, stworzyliśmy bezprzewodową technologię radiową Jeweller, która nie ustępuje połączeniu przewodowemu  pod względem niezawodności. Jeweller łączy wszystkie czujki z centralą alarmową Ajax Hub na odległości do 2 km. Dwukierunkowa szyfrowana bezprzewodowa transmisja danych z potwierdzeniami od 12 sekund zapewnia dotarcie informacji i pozwala na bieżąco sprawdzić obecność urządzeń w systemie. Sygnał w Jeweller jest szyfrowany przy pomocy unikalnego opatentowanego algorytmu jCrypt, opartym na standardzie AES.

  Ajax może pracować w różnych częstotliwościach w paśmie: 868.0-868.6 mHz. W przypadku prób zagłuszenia sygnału radiowego odbywa się wymiana częstotliwości na bezpieczną. Jeśli atakujący zniszczył cały kanał radiowy - Hub nadeśle powiadomienie alarmowe do właściciela lub firmy ochroniarskiej. Hub wykorzystuje inteligentne technologie i zaawansowane mechanizmy oszczędzania energii, które zapewniają wydłużoną żywotność baterii oraz stabilną eksploatację urządzeń bez konieczności wymiany baterii aż do 7 lat.

  Poznaj nową generację bezprzewodowych systemów zabezpieczeń Ajax.

  Ajax — system alarmowy czasów, gdy komputery są już mądrzejsi od ludzi, ale my jeszcze możemy zachować nad nimi władzę. Właśnie dlatego, uzbrojenie lub rozbrojenie alarmu, podłączenie nowej czujki, podłączenie się do firmy ochroniarskiej, programowanie i konfigurowanie czułości – dokona się jednym klikiem za pomocą aplikacji mobilnej lub internetowej.

  Potężne komponenty i rozwiązania programowe Ajax ukryte są w eleganckich obudowach. Dwie wariacje zestawów bezprzewodowych w kolorach czarnym i białym zaprojektowane aby harmonijnie wyglądać w każdym pomieszczeniu.

  Podstawowy zestaw Ajax zawiera wszystkie niezbędne urządzenia, umożliwiające w łatwy sposób uruchomić ochronę pomieszczenia. Czujki Ajax prowadzą kontrolę drzwi i aktywność wewnątrz, w tym czasie jak Ajax Hub steruje całym systemem. Dostępne do nabycia też czujki ruchu, zbicia szyby, otwarcia drzwi, czujki pir, dualne, czujki zalania wodą, czujki wykrycia dumy oraz  klawiatura za pomocą których, możesz rozbudować system zabezpieczenia. Aby o zagrożeniu dowiedziało się otoczenie, dodaliśmy do linii produktowej wewnętrzne i zewnętrzne sygnalizatory. Inteligentny dom zaczyna się od bezpieczeństwa, dla tego ekosystem Ajax zawiera moduł do zdalnego sterowania sprzętem gospodarstwa domowego, za pomocą którego możesz wyłączyć prąd w całym mieszkaniu w razie potrzeby. Linia produktowa Ajax jest została maksymalnie rozszerzona aby maksymalnie zabezpieczyć mieszkanie przed którymkolwiek zagrożeniem.

  Bezprzewodowe rozwiązania Ajax w całości spełniają potrzeby świata współczesnego. Są niezawodne, zrozumiałe oraz piękne jednocześnie. Dlatego gdy chodzi o bezpieczeństwo, nie istnieją żadne kompromisy.

  Poznaj nową generację bezprzewodowych systemów zabezpieczeń Ajax
  https://securglobal.pl/systemy-alarmowe/bezprzewodowe-systemy-alarmowe/alarmy-bezprzewodowe/

  Ajax - gdy bezpieczeństwo jest sztuką.

  Secur Global sp. z o. o.
  Info: biuro@securglobal.pl
  Tel: (+48) 22 390-63-83

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.