google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 17.08.2018
  1 USD
  3.7784
  -0.0087
  1 EUR
  4.3061
  -0.0044
  1 CHF
  3.7926
  -0.0205
  1 GBP
  4.8043
  -0.0092
  1 RUB
  0.0563
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Ważna umowa podpisana w czasie targów IFRE-EXPO w Kielcach

  Podczas pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych 2017 w Kielcach, Lubawa S.A. oraz amerykańska firma HDT Global podpisały umowę o strategicznej współpracy

  Podczas targów pożarniczych IFRE-EXPO w Kielcach można odwiedzić stoisko firmy Lubawa i dowiedzieć się więcej na temat współpracy polsko-amerykańskiej.

  Ważna umowa podpisana w czasie targów IFRE-EXPO w KielcachSpółka Lubawa rozpocznie w swoich zakładach produkcję systemów namiotowych takich jak AirBEAM, Base-X oraz DRASH. Systemy namiotowe wyróżnia uniwersalność i szybkość rozstawiania. Konstrukcja szkieletu namiotu pozwala na ich rozstawienie nawet w 5 minut lub 10 minut przez 2 osoby (w zależności od rozmiaru). Wspomniane linie produktów zawierają namioty o różnych rozmiarach i przeznaczeniu  - stanowiska dowodzenia, szpitale polowe, warsztaty polowe czy bazy noclegowe.

  Dzięki współpracy polsko-amerykańskich spółek Siły Zbrojne oraz służby ratownicze mają szansę zamówienia namiotów w dowolnych konfiguracjach, rozmiarach i kształtach. Namioty „na zamówienie” będą produkowane w Polsce na licencji HDT Global i na zasadach wyłączności z prawem do wprowadzania własnych modyfikacji.

  Grupa Lubawa jest jednym z wystawców na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych 2017 w Targach Kielce. Po podpisaniu umowy polska spółka może okazać się cennym partnerem dla firmy HDT Global. Atutem Lubawy jest to, że nigdy wcześniej Amerykanie nie posiadali dostępu do tkanin posiadających certyfikację europejską.

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.