google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.08.2018
  1 USD
  3.7695
  -0.0089
  1 EUR
  4.2997
  -0.0064
  1 CHF
  3.7838
  -0.0088
  1 GBP
  4.8009
  -0.0034
  1 RUB
  0.0562
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi dla bezpieczeństwa w Targach Kielce już od 8 czerwca

  Narada rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, szkolenia z ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ważna konferencja dotycząca bezpieczeństwa pracy  – to wszystko zapewnią, odbywające się od 8 do 10 czerwca Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO 2017.

  Targi Kielce, KIELCE WORK SAFETY-EXPO,Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych w Targach Kielce, to wydarzenie skierowane do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz do producentów i dystrybutorów z branży. Do szerokiego zakresu branżowego wystawy należały będą między innymi: elementy ochrony indywidualnej pracowników (sprzęt, odzież, obuwie ochronne i robocze), środki ochrony zbiorowej (ochrona przed: promieniowaniem, hałasem, porażeniem prądem, systemy wentylacyjne, zabezpieczenia ochronne), materiały do produkcji odzieży roboczej i ochronnej, znaki ochrony ppoż. i ewakuacyjne, znaki ochrony i higieny pracy, znaki informacyjne, instrukcje bhp i ppoż.

  W programie debiutującej w kalendarzu Targów Kielce, wystawy będzie można odnaleźć szereg ciekawych wydarzeń towarzyszących targom. Zainteresowani będą mogli skorzystać  z profesjonalnego szkolenia dotyczącego ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej. Na wydarzenie zaproszeni zostali przedstawiciele nadzorów budowalnych oraz strażaków z wydziałów kontrolno-rozpoznawczych komend – ze szczebli powiatowych, miejskich oraz wojewódzkich, a także reprezentanci biur projektowych, architektonicznych i inspektoratów pracy.

  Ważna konferencja podczas Targów KIELCE WORK SAFETY-EXPO

  Konferencję w Targach Kielce organizują: Państwowa Inspekcja Pracy, Urząd Dozoru Technicznego, firma „SUPON” Kielce oraz kielecki oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Podczas wydarzenia, podzielonego na dwa moduły będzie można dowiedzieć się między innymi o „Zmiany uprawnień do eksploatacji sprzętu roboczego”, „Bezpieczeństwie użytkowania nowych maszyn i urządzeń oraz środków ochrony indywidualnej (na bazie rozporządzeń z 2016r.)” oraz jak powinna wyglądać „Bezpieczna eksploatacja i obsługa maszyn – naprawy, modernizacje i konserwacja (uwzględniająca dyrektywę narzędziową 2009/104/WE)”.

  Wystawa z ważnymi patronatami

  Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO, jako ważne dla branży wydarzenie  uzyskało honorowe patronaty Państwowej Inspekcji Pracy oraz Urzędu Dozoru Technicznego

  - Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa pracy, powinno być priorytetem wspólnych działań. Organizowane przez Państwa spotkanie, skupiające przedstawicieli firm, producentów i dystrybutorów jest doskonałą okazją, umożliwiającą zapoznanie się z bieżącą sytuacją branży na rynku – tak decyzję o przyznaniu patronatu uzasadnił Andrzej Ziółkowski, Prezes UDT – Urząd Dozoru Technicznego stara się wpływać na podnoszenie poziomu bezpieczeństwa publicznego, dlatego z satysfakcją angażuje się w inicjatywy w tym obszarze.

  Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych, mają miejsce równolegle z targami pożarniczymi KIELCE IFRE-EXPO 2017– od 8 do 10 czerwca. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie targów.
  Zapraszamy do Targów Kielce w dniach 8-10 czerwca 2017!

  Więcej informacji na www.work-safety-expo.pl

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.