google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 25.09.2018
  1 USD
  3.6511
  -0.0109
  1 EUR
  4.2939
  -0.0153
  1 CHF
  3.7773
  -0.0404
  1 GBP
  4.7987
  -0.0053
  1 RUB
  0.0555
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Szanse i wyzwania według ekspertów – rusza Forum Rynku Nieruchomości

  Logo FibaroBezpieczeństwo Polski a gospodarka, ochrona praw lokatora, aparthotele dla studentów i inteligentne mieszkania. Cenieni eksperci i niezwykle wciągająca tematyka – w poniedziałek w Sopocie rusza Forum Rynku Nieruchomości.

  Szanse i wyzwania według ekspertów – rusza Forum Rynku Nieruchomości

  Dwudniowa konferencja w Sheraton Sopot Hotel zgromadzi czołowych ekspertów,  analityków, inwestorów i przedstawicieli świata polskiej polityki. W ramach wydarzenia, podzielonego na cześć komercyjną i mieszkaniową, będą dyskutować o kondycji rynku, najnowszych trendach, ale przede wszystkich możliwych scenariuszach rozwoju sytuacji. Forum Rynku Nieruchomości będzie też świetną okazją do poznania najnowszych trendów, m.in. inteligentnych domów.

  Panele mają przynieść odpowiedź nie na to, czym teraz żyje świat nieruchomości, ale jak będzie wyglądał w najbliższej przyszłości. Chodzi o analizę dopiero pojawiających się trendów, zmian społecznych i politycznych, wizję kierunku rozwoju – mówi Mikołaj Pertek, country manager w firmie FIBARO.

  Domy coraz bardziej smart

  Szanse i wyzwania według ekspertów – rusza Forum Rynku Nieruchomości

  Wśród tych ostatnich ma wyróżniać się m.in. właśnie smart home, która staje się znakiem rozpoznawczym nowoczesnych inwestycji. To jasna odpowiedź na oczekiwania Polaków – jak pokazują dane, już 2/3 potencjalnych nabywców chciałaby inteligentnego sterowania w nowych lokalach.  Co na to branża?

  Systemy smart home okazały się prawdziwym przebojem, stają się elementem podstawowego wyposażenia nowych inwestycji. Technologia ta bardzo szybko się rozwija, a deweloperzy muszą na te zmiany równie szybko reagować, by nie stracić uwagi klienta – mówi Mikołaj Pertek z FIBARO.

  Sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, czy urządzeniami elektrycznymi, automatyzacja praktycznie każdego procesu – o tym, jak działa smart home i dlaczego staje się nieruchomościowym hitem, będzie można przekonać się na własne oczy. Czemu jeszcze poświęcą uwagę zgromadzeni w Sopocie eksperci?

  Prognoza na przyszłość

  Goście Forum Rynku Nieruchomości zajmą się m.in. kwestią problemów bezpieczeństwa Polski i jego wpływu na gospodarkę. Nad tym, czy jest się czego obawiać, będzie się zastanawiał m.in. gość specjalny Forum prof. Stanisław Koziej, były szef BBN. Nie zabraknie prognoz dla rynku nieruchomości komercyjnych, dyskusji na temat nieruchomości handlowych w obliczu zakazu handlu w niedzielę, czy kwestii sytuacji rynku mieszkaniowego względem planowanych podwyżek stóp procentowych.

  Eksperci konferencji zajmą się także niezagospodarowanymi lukami na polskim rynku mieszkaniowym – mieszkaniami senioralnymi i aparthotelami dla studentów – a także wpisującym się w to trendem micro living i wygodą mieszkania na kilkunastu metrach kwadratowych. Nie zabraknie również stale aktualnego tematu frankowiczów oraz dyskusji o szansie, jaką są imigranci z Europy Wschodniej jako potencjalni nabywcy i najemcy nowych mieszkań.

  Źródło:
  Fibar Group sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Fibar Group sp. z o.o.

  Firma Fibar Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro. W sprawach dotyczących sprzedaży detalicznej, wycen itp. prosimy kontaktować się z najbliższym Salonem bądź Punktem Dystrybucyjnym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.