google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.07.2018
  1 USD
  3.7031
  0.0412
  1 EUR
  4.3036
  0.0038
  1 CHF
  3.6941
  0.0091
  1 GBP
  4.8276
  -0.0296
  1 RUB
  0.0588
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Axis wprowadza kompleksowe rozwiązania do optymalizacji funkcjonowania sklepów

  Logo Axis CommunicationsAxis Communications kontynuuje wdrażanie zaawansowanych rozwiązań analitycznych do swojego portfolio poprzez pełną integrację kamer i głośników sieciowych, a także urządzeń do kontroli dostępu z aplikacjami firmy Cognimatics. Te w pełni kompleksowe rozwiązania pozwalają na zoptymalizowanie pracy sklepów oraz zminimalizowanie strat ponoszonych w sektorze handlowym dzięki dostarczeniu klientom wiedzy niezbędnej do zwiększenia efektywności funkcjonowania sklepów.

  „Konkurencja na rynku rośnie praktycznie w każdej branży i często nawet najmniejsze niedopatrzenie może spowodować straty” mówi Johan Åkesson, Director Business Development Retail w Axis Communications. „Zwiększenie przychodów w przeliczeniu na klienta, ograniczenie strat oraz zwiększenie zadowolenia klienta to obowiązek każdego sprzedawcy. Dzięki nowym rozwiązaniom Axis wychodzi naprzeciw oczekiwaniom handlowców dając im szansę na zdobycie tak samo dokładnych informacji o klientach sklepów stacjonarnych, jak mają już ich konkurenci działający w Internecie.”

  Nowe rozwiązania wykorzystujące narzędzia analityczne Cognimatics będą dostępne na rynku wyłącznie pod marką Axis. Mają one za zadanie wspomóc handlowców w dwóch kluczowych obszarach – optymalizacji funkcjonowania sklepów poprzez dostarczenie kompleksowych informacji na temat klientów, a także minimalizacji strat dzięki działaniom prewencyjnym i zapobieganiu kradzieżom.

  Optymalizacja funkcjonowania sklepów

  W ramach optymalizacji działania sklepów urządzenia Axis, w tym kamery i urządzenia audio wyposażone w wydajne aplikacje typu bussiness intelligence, zapewniają niespotykaną wcześniej dokładność w zakresie liczenia osób, rozpoznawania ich wieku i płci, szacowania zapełnienia dostępnej przestrzeni czy monitorowania kolejek do kas. Informacje są dostarczane za pośrednictwem przejrzystych raportów, przechowywane w chmurze i dostępne zarówno z poziomu komputera, jak i aplikacji na urządzenia mobilne. Pozwalają one na zwiększenie wiedzy o swoich klientach, a dzięki temu optymalizację zysków poprzez dynamiczne reagowanie na aktualną sytuację, np. poprzez przesunięcia pracowników, wyświetlanie na ekranach  informacji czy emisję komunikatów głosowych.

  Zapobieganie stratom

  Kamery i głośniki sieciowe oraz rozwiązania do kontroli dostępu (w tym, m.in. wideodomofony) firmy Axis z wbudowanymi narzędziami analitycznymi to potężne i ekonomiczne narzędzie pozwalające na natychmiastowe reagowanie na niepożądane zdarzenia, takie jak nieautoryzowane wejście do magazynu czy niepokojące zachowanie przy drzwiach wejściowych. Dodatkowo urządzenia  mogą losowo wybierać klientów czy pracowników do kontroli bez ich wcześniejszego subiektywnego profilowania.

  Źródło:
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.