google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 11.12.2018
  1 USD
  3.7763
  0.0163
  1 EUR
  4.2982
  0.0071
  1 CHF
  3.8266
  0.027
  1 GBP
  4.7647
  -0.0205
  1 RUB
  0.0568
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Najmniejszy strażnik domu – czujnik zbiżeniowy FIBARO

   
  Logo FIBARO

  Powita domowników muzyką, zareaguje na przebudzenie się dziecka i zadba o bezpieczeństwo pod naszą nieobecność. Prywatny ochroniarz, niania i DJ w jednym – FIBARO udoskonaliło czujnik Door Window/Sensor 2.

  Mniejsze wymiary, przy jeszcze większej funkcjonalności – tak prezentuje się nowy czujnik FIBARO Door Window/Sensor 2. Ulepszony czujnik otwarcia drzwi i okien imponuje szeroką gamą zastosowań – czyni przestrzeń bezpieczniejszą, a przebywanie w niej komfortową. Co jeszcze oferuje urządzenie?

  Drzwi i okna pod kontrolą

  Najmniejszy strażnik domu – czujnik zbiżeniowy FIBAROPodstawowym zadaniem inteligentnego czujnika z Poznania jest monitorowanie stanu zamknięcia drzwi i okien w domu oraz mieszkaniu. Niewielkie (zaledwie 7 cm długości i mniej niż 2 cm szerokości) urządzenie, umieszczone nad futryną i zintegrowane z centralką sterującą, natychmiast powiadamia nas o nietypowym zdarzeniu. Jakim? – Czujnik zarejestruje otwarcie drzwi pod nieobecność domowników lub po wyznaczonej godzinie, gdy wszyscy powinni już spać, o czym użytkownik zostaje natychmiast powiadomiony na swojego smartfona - mówi Mikołaj Pertek, country manager FIBARO. A to dopiero początek możliwości czujnika – wiele zależy od wyobraźni użytkownika.

  „Zaprogramuj” swój dom

  Inteligentny czujnik zbliżeniowy oferuje możliwość programowania tzw. scen – następujących po sobie zdarzeń z wykorzystaniem zintegrowanych w jeden system kilku urządzeń smart home. – Lampka w pokoju dziecka zapalająca się po wykryciu ruchu w jego łóżeczku, oświetlenie przypodłogowe włączające się, gdy ktoś w nocy chce skorzystać z łazienki, czy klimatyzator i system audio uruchamiające się, gdy przekraczamy próg mieszkania – możliwości są nieograniczone – dodaje Mikołaj Pertek. Co więcej, czujnik FIBARO pozwala żyć nie tylko bezpiecznie i komfortowo, ale i oszczędnie.

  Oszczędzaj ze smart home

  Najmniejszy strażnik domu – czujnik zbiżeniowy FIBAROPolskiemu producentowi systemu smart home udało się ograniczyć wymiary urządzenia, jednocześnie wyposażyć go w niezwykle przydatny czujnik temperatury. Ten w istotny sposób pozwala zmniejszyć zużycie energii. – Dzięki integracji czujnika z inteligentnym termostatem, ogrzewanie będzie działać tylko do momentu osiągnięcia optymalnej, wcześniej ustalonej temperatury dla danego pomieszczenia. Jednocześnie czujnik, który wykryje otwarcie okna, wyśle sygnał o konieczności wyłączenia ogrzewania na czas wietrzenia, które uruchomi się ponownie dopiero po zamknięciu okna. A to wykluczy straty energetyczne – mówi Mikołaj Pertek z FIBARO. Działające w technologii bezprzewodowej Z-Wave urządzenie można zamontować w dowolnym miejscu w domu – łatwe w montażu (samoprzylepna dwustronna taśma) i praktycznie niedostrzegalne gołym okiem powiadomi użytkownika także o próbie jego demontażu.

  Źródło:
  Fibar Group sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Fibar Group sp. z o.o.

  Firma Fibar Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro. W sprawach dotyczących sprzedaży detalicznej, wycen itp. prosimy kontaktować się z najbliższym Salonem bądź Punktem Dystrybucyjnym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.