google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.08.2018
  1 USD
  3.7695
  -0.0089
  1 EUR
  4.2997
  -0.0064
  1 CHF
  3.7838
  -0.0088
  1 GBP
  4.8009
  -0.0034
  1 RUB
  0.0562
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Eltrox partnerem FIBARO

  FIBARO rozpoczęło współpracę z Eltrox, największą w Polsce siecią sklepów oferujących profesjonalne systemy zabezpieczeń. Sprzęt wiodącego polskiego producenta rozwiązań smart home trafi do oddziałów Eltrox w całym kraju.

  Eltrox partnerem FIBAROEltrox to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów stacjonarnych, oferująca szeroki asortyment systemów zabezpieczających dla domów, mieszkań i firm, kierująca swoją ofertę do klientów hurtowych i detalicznych. Teraz swoje bogate portfolio poszerza o produkty FIBARO – polskiego producenta wysokiej klasy urządzeń z segmentu Internetu Rzeczy.

  Rozpoczęcie współpracy z Eltrox bardzo nas cieszy ze względu na potencjał wynikający z regularnego rozwoju sieci nowego partnera. Pozwoli nam to dotrzeć z najnowszymi rozwiązanimi do klientów sieci 40 sklepów Eltrox w całej Polsce – mówi Mikołaj Pertek, Country Manager w Fibar Group.

  Bezpiecznie i komfortowo

  Na mocy nowej umowy Eltrox wprowadzi do swojej oferty pełną gamę urządzeń FIBARO z segmentu tzw. inteligentnego domu. Ich wielkim atutem jest możliwość integrowania rozwiązań mających wpływ na bezpieczeństwo i komfort mieszkania (jak np. kamer monitoringu czy systemu alarmowego) w jeden nowoczesny system smart home. Klienci Eltrox będą mogli wybierać spośród modułów wykonawczych, takich jak sensory i kontrolery scen oraz centralek, umożliwiających korzystanie z wszystkich funkcji systemu.

  Pełen zestaw do zarządzania domem pomogą skompletować pracownicy Eltrox, którzy przechodzą specjalne szkolenia ze znajomości najciekawszych rozwiązań FIBARO – mówi Mikołaj Pertek. To m.in. zaawansowane czujniki dymu FIBARO Smoke Sensor, pozwalające kontrolować stan zamknięcia drzwi i okien FIBARO Door/Window Sensor, czy czujniki informujące użytkownika o potencjalnym zagrożeniu zalaniem. Co ważne, Eltrox zamierza oferować pełną obsługę w zakresie rozwiązań FIBARO tak klientom indywidualnym, jak i instalatorom – tym ostatnim firma chce zaoferować m.in. pomoc przy instalacjach i szkolenia techniczne.

  Rozwiązania smart home stają się coraz popularniejsze wśród Polaków – wierzymy, że do Internetu Rzeczy należy przyszłość w kwestii rozwiązań automatyki domowej. Rosnące zainteresowanie tego typu rozwiązaniami to dobry prognostyk dla współpracy FIBARO i Eltrox – mówi Mikołaj Pertek.

  Kierunek: smart home

  Jak przekonują analitycy firmy Contex, obecnie przychody z rozwiązań smart home w Europie to ok. 2 mld euro – do 2019 roku wartość ta ma wzrosnąć do 9 mld euro.

  Technologia inteligentnego domu stale się rozwija i staje się coraz bardziej powszechna. Według prognoz w ciągu najbliższych 8 lat w każdym domu znajdzie się około 30 urządzeń zarządzanych smartfonem lub tabletem – mówi Mikołaj Pertek z Fibar Group. Obecnie liczbę aktywnych inteligentnych urządzeń szacuje się na niemal 70 mln – według autorów raportu firmy Juniper Research do 2021 roku ich liczba wzrośnie do ok. 770 mln. 

  Źródło:
  Fibar Group sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Fibar Group sp. z o.o.

  Firma Fibar Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro. W sprawach dotyczących sprzedaży detalicznej, wycen itp. prosimy kontaktować się z najbliższym Salonem bądź Punktem Dystrybucyjnym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.