google

    alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

    Kursy walut 21.09.2018
    1 USD
    3.6402
    -0.03
    1 EUR
    4.2929
    0.0017
    1 CHF
    3.8095
    0.011
    1 GBP
    4.8116
    -0.0296
    1 RUB
    0.0550
    -0.0003
    Newsletter
    Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
    Podaj imię i nazwisko:
    Twój adres email:
     
    Zobacz na mapie
    Chcę dodać:
    W zasięgu km

    • Większa czytelność kodów kreskowych dzięki etykietom z możliwością grawerowania laserowego

    Nowe, automatycznie nakładane etykiety poliimidowe B-730 z możliwością grawerowania laserowego firmy Brady zwiększają czytelność kodów kreskowych grawerowanych laserowo na obwodach drukowanych i skomplikowanych powierzchniach. Dzięki większemu kontrastowi kody kreskowe grawerowane laserowo na etykiecie są łatwiejsze do zeskanowania, co pozwala zmniejszyć ilość odpadów w łańcuchu dostaw, w którym występują wyśrubowane wymagania w zakresie identyfikowalności.

    Większa czytelność kodów kreskowych dzięki etykietom z możliwością grawerowania laserowego

    Kody kreskowe o wysokim kontraście

    Nowe etykiety poliimidowe B-730 z możliwością grawerowania laserowego firmy Brady zapewniają wysoki poziom czytelności kodów kreskowych, niezależnie od identyfikowanego podłoża. Ta wysokiej jakości, trwała etykieta z czarnym matowym wykończeniem ma ślady po procesie grawerowania w kolorze białym, co optymalizuje kontrast kodów kreskowych i oznaczeń seryjnych. Dzięki temu etykieta idealnie nadaje się do bardzo małych czcionek i skomplikowanych nadruków nanoszonych laserowo.

    Mniej odpadów

    Etykieta poliimidowa B-730 pozwala zmniejszyć ilość odpadów w łańcuchu dostaw, w którym należy spełnić wymagania w zakresie identyfikowalności. Kody kreskowe nanoszone laserowo na etykietę B-730 łatwiej odczytać skanerem niż bezpośrednie oznaczenia części, dzięki czemu zmniejsza się ilość odpadów. Zwiększona czytelność kodu kreskowego dzięki etykiecie B-730 może również poprawić analizę i eksplorację danych w inteligentnych zakładach produkcyjnych stosujących lasery do oznaczania produktów.

    Idealna do automatycznego nanoszenia

    Etykieta poliimidowa B-730 z możliwością grawerowania laserowego ma bardzo cienką, a jednocześnie trwałą warstwę kleju, co gwarantuje odporność na działanie wysokich temperatur i agresywnych substancji chemicznych oraz pozwala uniknąć wycieków kleju i tym samym nieplanowanych przerw w produkcji. Etykieta ta, zaprojektowana specjalnie do systemów automatycznego nanoszenia, zapewnia wyższą dokładność i wyższy wskaźnik wykorzystania.

    Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
    wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.