google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 13.12.2018
  1 USD
  3.7739
  -0.0195
  1 EUR
  4.2937
  -0.0056
  1 CHF
  3.8036
  -0.0155
  1 GBP
  4.7787
  0.0231
  1 RUB
  0.0569
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • D+H z tytułem „Ekspozycja Roku 2016”

  Podczas ubiegłorocznych targów SECUREX firma D+H Polska zaprezentowała swoje produkty na nowoczesnym, minimalistycznym stoisku, którego bryła nawiązywała do konstrukcji domów. Stoisko zostało uznane przez Polską Izbę Przemysłu Targowego za „Ekspozycję Roku 2016” i zajęło I miejsce w kategorii ekspozycji targowych do 50 m2.

  D+H z tytułem „Ekspozycja Roku 2016”Stoisko, za które firma D+H Polska otrzymała nagrodę było projektowane specjalnie pod kątem Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2016 w Poznaniu. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni udało się pokazać szeroką gamę produktów i rozwiązań oferowanych przez D+H. Jednocześnie przestrzeń była bardzo minimalistyczna i uporządkowana. W bryłę czterech symbolicznych domów wpisano różnego rodzaju rozwiązania przeciwpożarowe – od okien oddymiających, przez detektory dymu i ognia, sygnalizatory pożarowe po centrale sterujące systemem oddymiania i sygnalizacji pożarowej. Kompozycja bazowała na trzech kolorach spójnych z identyfikacją wizualną firmy – białym, czerwonym i szarym. Zabiegiem, który skutecznie przyciągał uwagę było podświetlenie wybranych elementów czerwonymi listwami LED. W ten sposób zaakcentowano np. rurki czujek zasysających Protec.

  Niespodziewane wyróżnienie

  Ekspozycja powstała dzięki współpracy D+H z firmą Meliński Minuth. Umiejętność przełożenia idei na konkretne rozwiązania i niebanalne wpisanie jej w targową przestrzeń okazały się kluczem do sukcesu. – Tytuł „Ekspozycja Roku 2016” jest dla nas szczególnie cenny, bowiem zdobyty w konkursie o niezależnym charakterze – mówi Szymon Ciach, kierownik marketingu D+H Polska. – Nie zgłaszaliśmy swojego udziału, informacja o wygranej była dla nas miłym zaskoczeniem. To doskonała motywacja do dalszej pracy i wysoko postawiona poprzeczka przed kolejnymi targami, w których będziemy uczestniczyć – dodaje.

  Prestiżowy konkurs

  D+H z tytułem „Ekspozycja Roku 2016”

  Organizatorem konkursu Ekspozycja Roku jest Polska Izba Przemysłu Targowego. Jury składa się z przedstawicieli trzech środowisk: praktyków w dziedzinie projektowania stoisk targowych, ekspertów uczelni mających wydziały specjalizujące się w dziedzinie projektowania architektury wnętrz i wystawiennictwa oraz przedstawicieli mediów branży architektury wnętrz i marketingu. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 23 stoiska w trzech różnych kategoriach: ekspozycji targowych do 50 m2, ekspozycji targowych powyżej 50 m2 i ekspozycji eventowych.

  Stoisko D+H z targów SECUREX 2016 uzyskało także wyróżnienie w konkursie StandOUT. organizowanym przez Exspace – portal branży wystawienniczej. 

  Źródło:
  D+H Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  D+H Polska sp. z o.o.

  D+H Polska oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu oddymiania i naturalnej wentylacji budynków, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy sterowań i zamknięć ogniowych oraz napędy do stolarki okiennej i drzwiowej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.