google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.09.2018
  1 USD
  3.6685
  -0.0132
  1 EUR
  4.2929
  -0.0101
  1 CHF
  3.8005
  -0.0322
  1 GBP
  4.8406
  0.0036
  1 RUB
  0.0548
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Autoryzowani Partnerzy Schrack Seconet w Polsce

  Schrack Seconet Polska Sp. z o. o. organizuje coroczne spotkania partnerów biznesowych reprezentujących firmę na terenie kraju. Tegoroczna edycja odbyła się w Hotelu Moran**** w dniach 9–10 marca. Wzięli w niej udział przedstawiciele szczebla zarządzającego z kilkudziesięciu firm z całego kraju ściśle współpracujących z producentem.

  Autoryzowani Partnerzy Schrack Seconet w Polsce

  Spotkania Autoryzowanych Partnerów Schrack Seconet Polska mają już swoją długoletnią tradycję. Ich celem jest przede wszystkim wspólne opracowywanie strategii działania na rynku systemów bezpieczeństwa w Polsce. Na przestrzeni ostatnich lat grupa firm mających autoryzację uległa znacznej przebudowie po to, aby Schrack Seconet w jeszcze bardziej profesjonalny sposób mógł zapewniać swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  W tegorocznym spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu przedstawicieli firm partnerskich – członków szczebla zarządzającego. Oprócz prezentacji przygotowanych przez zespół Schrack Seconet – dotyczących m.in.: wyników sprzedaży w roku 2016, najciekawszych obiektów referencyjnych zrealizowanych w 2016 roku, analizy rynku, nowości produktowych, a także działań marketingowych – punktem podsumowującym spotkanie była dyskusja dotycząca wspólnej działalności na rynku systemów bezpieczeństwa w Polsce, kształtu i przyszłości branży.

  Firma Schrack Seconet, podsumowując wyniki i działania ubiegłoroczne, przyznała tytuł Partnera Roku firmie: RS-System Sp. z o. o. z siedzibą w Michałowicach, za najlepszy wynik w sprzedaży systemów sygnalizacji pożarowej Schrack Seconet w roku 2016 oraz wysoką jakość usług.

  U schyłku 2016 roku modyfikacji uległa lista firm Partnerskich Schrack Seconet w Polsce. W dalszym ciągu podstawowym statusem pozostał Autoryzowany Partner – firmy wyróżniające się w tym gronie, spełniające najbardziej restrykcyjne warunki autoryzacji tworzą dziś grupę Autoryzowanych Partnerów Wiodących. Statusy autoryzacji przyznawane są przez producenta na dwa lata, dlatego rok 2016 zakończono weryfikacją wszystkich firm z grona Partnerów, a także aktualizacją uprawnień dla inżynierów zatrudnionych w tych przedsiębiorstwach. Lista firm partnerskich z początkiem roku 2017 uległa modyfikacji. Kilka przedsiębiorstw – dzięki wysokiej jakości współpracy, bardzo dobrej kondycji finansowej, pozytywnym wynikom regularnych audytów producenta, wysoce wykwalifikowanej kadrze specjalistów, bogatej liście referencyjnej wspólnie zrealizowanych obiektów – zmieniło swój dotychczasowy status na wyższy. Do grona Autoryzowanych Partnerów Wiodących dołączyły cztery firmy: FUTURA Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, LVS-Tech Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, SUPON SA z siedzibą w Szczecinie oraz Supo Cerber Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie.

  Autoryzowani Partnerzy Schrack Seconet w Polsce

  Obecnie w tym elitarnym gronie znajduje się 18 firm partnerskich, oprócz wspomnianych powyżej: 01 Partner Sp. z o. o., Alkam System Sp. z o. o. , DEKK Fire Solutions Sp. z o. o., Elektro A-Z Sp. z o. o., Insap Sp. z o. o. , Izotop Service Sp. z o. o., PUI Megasystem Sp. z o. o., NOMA2 Sp. z o. o., OBIS Cichocki Ślązak Sp. j., OBIS 2 Andrzej Ślązak, PANORAMA-SAP Sp. z o. o., PPHU Tel-Poż-System ISKRA Sp. z o. o., RS-System Sp. z o. o., PHT SUPON Sp. z o. o.

  Do grona Autoryzowanych Partnerów Schrack Seconet w Polsce w roku 2017 dołączyło pięć firm posiadających dotychczas status Partnera Handlowego. Należą do nich: Fire Stop Sp. z o. o. ze Szczecina, uruchomienia.eu Sp. z o. o. z Warszawy, MR System Marek Lipowski z Warszawy, ZUH „KONSPOŻ” Sp. J. Małocha & Przychodzeń z Lublina oraz ZE ZELREM K.Z.J.J. Zawada Sp. J. z Pilawy. Firmy z grona Autoryzowanych Partnerów charakteryzuje również stabilna sytuacja finansowa, wysoka etyka współpracy oraz wykwalifikowani specjaliści. Podobnie jak APW przedsiębiorstwa te mają dostęp do wszelkich szkoleń technicznych i handlowych oraz pełne uprawnienia instalacyjne.

  Kilku przedsiębiorstwom z grona Autoryzowanych Partnerów w latach 2015–2016 nie udało się utrzymać statusu. Z początkiem roku 2017 firmy te kontynuują współpracę z producentem na zasadach Partnera Handlowego. Obecnie lista Autoryzowanych Partnerów Schrack Seconet zamyka się w liczbie 33 firm z całego kraju, łącznie (z Autoryzowanymi Partnerami Wiodącymi) cała grupa liczy 51 przedsiębiorstw.

  Firmy, które działają na rynku polskim w obszarze profesjonalnych systemów zabezpieczeń, wykazują zainteresowanie współpracą, a w przyszłości chcą znaleźć się w grupie Partnerów Handlowych lub docelowo – Autoryzowanych Partnerów Schrack Seconet w Polsce, rozpoczynają współpracę na warunkach określonych przez producenta (m.in. nie posiadają uprawnień producenta do prowadzenia serwisu gwarancyjnego instalacji wykonanych przez innych APW i AP). Firmy te biorą udział we wstępnym procesie autoryzacji, zdobywając doświadczenie w prowadzeniu projektów, instalacji i programowania systemów bezpieczeństwa Schrack Seconet. 

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.