google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona
  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Najbardziej wytrzymałe etykiety zewnętrzne w srebrnym kolorze

  Najwyższej jakości etykiety identyfikacyjne B-8591 firmy Brady teraz dostępne są także w wersji srebrnej. Podobnie jak w przypadku etykiety białej jest ona odporna na promieniowanie UV, działanie czynników atmosferycznych, cieczy oraz ścieranie. Obydwie wersje tej najodporniejszej na rynku etykiety pozwalają zachować czytelność identyfikacji sprzętu, pojazdów, komponentów i obiektów przez okres do 12 lat. W przyszłości dostępne będą także etykiety w innych wersjach kolorystycznych.

  Brak laminatu zabezpieczającego

  Najbardziej wytrzymałe etykiety zewnętrzne w srebrnym kolorzeWiele etykiet identyfikacyjnych do stosowania na zewnątrz po kilku latach blaknie, kurczy się, rozwarstwia lub odpada, tracąc czytelność i tym samym przydatność. Bezhalogenowe i supertrwałe etykiety identyfikacyjne firmy Brady zachowują czytelność i nie odpadają nawet przez 12 lat funkcjonowania w trudnych warunkach zewnętrznych zgodnie z wynikami testów na przyspieszone działanie czynników atmosferycznych na podstawie normy ASTM G155, cykl 1. Wykazują one wyjątkową odporność na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo nie potrzebują zewnętrznej powłoki laminującej stosowanej w innych modelach do zabezpieczenia nadruku.

  Dzięki czytelnej i trwałej identyfikacji etykiety te umożliwiają długotrwałe użytkowanie sprzętu, komponentów, pojazdów, narzędzi oraz obiektów i nie wymagają częstej wymiany.

  Zastosowania zewnętrzne

  Ta dostępna w wersji czarnego nadruku na białym lub srebrnym tle etykieta to najbardziej odporny produkt do identyfikacji, doskonale sprawdzający się jako nośnik kodów kreskowych oraz w identyfikacji paneli fotowoltaicznych, pojazdów, sprzętu i obiektów, a także narażonych na działanie środowiska zewnętrznego kabli. Do potencjalnych zastosowań należy także identyfikacja drogowskazów, automatów z żywnością, klimatyzatorów dachowych, drzwi i zewnętrznych klatek schodowych.

  W branżach, których produkty wykorzystywane są również na zewnątrz, np. w telekomunikacji, budownictwie czy energetyce, ta najbardziej odporna etykieta pomaga zwiększyć wydajność dzięki łatwym do odczytania oznaczeniom.

  Łatwość druku i aplikacji

  Najbardziej wytrzymałe etykiety zewnętrzne w srebrnym kolorzeNajodporniejszą zewnętrzną etykietę identyfikacyjną w srebrnym kolorze można wydrukować na miejscu przy pomocy drukarek etykiet BBP11, BBP12 lub BP PR+ firmy Brady. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu etykiety można projektować i seryjnie drukować na miejscu. Są one samoprzylepne i nie wymagają zewnętrznej powłoki z laminatu, co pozwala na ich łatwe drukowanie i aplikowanie. Ten najbardziej wytrzymały, odporny na warunki pogodowe model B-8591 jest częścią serii WorkHorse™ Series firmy Brady.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.