google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.09.2018
  1 USD
  3.6702
  0.0017
  1 EUR
  4.2912
  -0.0017
  1 CHF
  3.7985
  -0.002
  1 GBP
  4.8412
  0.0006
  1 RUB
  0.0553
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Systemy zabezpieczeń Bosch w kompleksie rekreacyjnym Gardens by the Bay w Singapurze

  Gardens by the Bay to miejski kompleks rekreacyjny usytuowany w południowej części zatoki Marina Bay w Singapurze. Na 54 hektarach powierzchni znajdują się imponujące superdrzewa, klimatyzowane szklarnie oraz szereg ogrodów tematycznych

  Systemy zabezpieczeń Bosch w kompleksie rekreacyjnym Gardens by the Bay w SingapurzeDo stworzenia optymalnego środowiska dla odwiedzających, kompleks Gardens by the Bay wymagał w pełni zintegrowanego systemu, który obejmuje dozór wizyjny, dźwiękowy system ostrzegawczy, wykrywanie dymu oraz system zarządzania obiektem.

  Prace instalacyjne wiązały się z wyzwaniami w niektórych częściach kompleksu ze względu na wyjątkową strukturę budowli oraz wymagania estetyczne. Kamery i głośniki musiały tworzyć harmonię z otoczeniem i być dobrze ukryte.

  Biorąc pod uwagę kryteria określone przez Gardens by the Bay, firmy NCS i Bosch opracowały w pełni zintegrowany system spełniający wymagania klienta. Uwzględniał on instalację na terenie całego kompleksu 192 kamer serii NDC455, VG4 i VG5, obsługiwanych przez system Bosch VMS (Video Management System), 1 312 głośników z serii Praesideo, systemu zarządzania obiektem (Building Integration System), 3 central sygnalizacji pożaru FPA5000 oraz 100 czujek optycznych i termicznych.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.