google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.09.2018
  1 USD
  3.6702
  0.0017
  1 EUR
  4.2912
  -0.0017
  1 CHF
  3.7985
  -0.002
  1 GBP
  4.8412
  0.0006
  1 RUB
  0.0553
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bosch Security Systems rozwija współpracę z firmą Sony w branży dozoru wizyjnego

  • Współpraca partnerów została zaakceptowana przez urzędy antymonopolowe
  • Bosch i Sony zamierzają pracować nad nowymi standardami w obszarze rozwiązań dozoru wizyjnego
  • Pracownicy Sony dołączą do odrębnego zespołu ds. dystrybucji i marketingu utworzonego w dziale branżowym Bosch Security Systems

  Bosch Security Systems rozwija współpracę z firmą SonyW związku z wydaniem zgody przez urzędy antymonopolowe, z dniem 1 lutego 2017 roku partnerstwo w dziedzinie dozoru wizyjnego pomiędzy Bosch Security Systems i Sony Corporation stało się faktem. Jedynie w Chinach współpraca pomiędzy firmami rozpocznie się oficjalnie 1 kwietnia 2017 roku. Obie spółki koncentrują się obecnie na pogłębieniu kooperacji ogłoszonej w listopadzie 2016 roku.

  Partnerstwo obejmuje współpracę w obszarze dystrybucji i marketingu, a także współpracę na płaszczyźnie technologicznej. W ramach kooperacji w obszarze dystrybucji i marketingu pracownicy Sony stali się częścią nowego zespołu utworzonego w strukturach Bosch Security Systems. Zespół będzie obsługiwał klientów branży dozoru wizyjnego Sony na wszystkich rynkach z wyjątkiem Japonii.

  „Mamy nadzieję na owocną współpracę z nowymi kolegami, którzy dysponują tak szerokim doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki doskonałemu wsparciu i serwisowi będziemy mogli w dalszym ciągu rozwijać segment produktów Sony z myślą o naszych klientach" – powiedział Michael Hirsch, zastępca prezesa działu sprzedaży i marketingu branży Sony Video Security utworzonego w ramach organizacji Bosch.

  „Jest nam bardzo miło, że Bosch Security Systems może od teraz obsługiwać klientów branży dozoru wizyjnego Sony. Będziemy w dalszym ciągu rozwijać naszą współpracę i wspólnie opracowywać nowe produkty, dzięki naszym wiodącym kompetencjom w obszarach jakości i wydajności obrazu wideo" – dodał Toru Katsumoto, zastępca prezesa działu Imaging Products and Solutions oraz prezes sektora Professional Products Group w Sony Corporation. 

  Współpraca technologiczna ma przyczynić się do stworzenia nowych standardów w obszarze rejestracji obrazu wysokiej rozdzielczości

  Bosch Security Systems rozwija współpracę z firmą SonyObie spółki chcą tworzyć nowe standardy rejestracji obrazu wysokiej rozdzielczości korzystając z doświadczenia Boscha w dziedzinie zintegrowanej analizy obrazu oraz wydajności transmisji. W marcu 2017 roku Sony rozszerzy swoje portfolio kamer sieciowych 6. generacji (G6) o osiem nowych kamer dozorowych Full-HD (1080p) odpowiadając na rosnący popyt na kamery oferujące obraz wysokiej rozdzielczości. Wyjątkowo wysoka czułość nowych kamer G6 umożliwia realistyczne odwzorowanie kolorów na obrazie, także w przypadku krytycznych warunków oświetleniowych. Równolegle do tych działań Bosch aktualizuje swoje portfolio w obszarze analizy obrazu i zarządzania transmisją. Od maja 2017 roku wszystkie kamery sieciowe od serii IP 4000 będą standardowo wyposażone w zintegrowaną funkcję analizy wideo oraz najnowsze technologie zarządzania prędkością transmisji w połączeniu ze standardem kompresji wideo H.265. Umożliwia on ograniczenie prędkości przesyłu nawet o 80%. Sony i Bosch zaprezentują swoje innowacje w dniach 5 – 7 kwietnia na targach branżowych w Las Vegas.

  Wprowadzenie na rynek pierwszych wspólnie przygotowanych produkty planowane jest na 2018 rok. „Miło nam, że możemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania w zakresie dozoru wizyjnego, zarówno w istniejących, jak i w nowych segmentach rynku” – powiedział Gert van Iperen, prezes działu branżowego Bosch Security Systems.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.