google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Scenariusze pożarowe i problemy w ich sporządzaniu podczas Kongresu FIRE|GDAŃSK 2017

  Kongres FIRE - GDAŃSK 2017 DND Project

  Scenariusze pożarowe i problemy w ich sporządzaniu to temat, który stanowi spory problem i dla projektantów i rzeczoznawców, a w efekcie i dla prewentystów z komend miejskich PSP, którzy odbierają budynki wyposażone w urządzenia przeciwpożarowe, zwłaszcza gdy wymagana jest skomplikowana współpraca pomiędzy nimi. Jakie jeszcze zmiany czekają projektantów i użytkowników obiektów w związku ze zmianami przepisów od 2017r.?

  Na to i inne pytania będzie można zasięgnąć wiedzy podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE|GDAŃSK  09/03/2017 w Europejskim Centrum Solidarności,  gdzie oprócz zagadnień poświęconych sygnalizacji i detekcji pożarowej, przedstawione zostaną m.in. trudne zagadnienia związane z procedowaniem projektów budowlanych z uwzględnieniem wymagań pożarowych.

  Panelom technicznym oprócz wystawy i pokazów rozwiązań w praktyce  towarzyszyć będą konsultacje z ekspertami z prewencji Państwowej Straży Pożarnej oraz przedstawicielem organów administracji architektoniczno – budowlanej.

  Wśród omawianych tematów znajdą się:

  • Zasilacze serii EN54 oraz DSO, do zastosowania w systemach ochrony przeciwpożarowej z uwzględnieniem zdalnego monitoringu parametrów pracy
  • Prowadzenie kabli i przewodów w systemie E30/E90 w wymagających warunkach na przykładzie zespołów kablowych badanych wg normy DIN 4102-12 zgodnie z aktualnym stanem prawnym w Polsce
  • Aluminiowe systemy przeszklonych przegród przeciwpożarowych, drzwi i fasad
  • Oświetlenie awaryjne w nowoczesnym budownictwie
  • Detekcja gazów i właściwy dobór urządzeń uwzględniający warunki panujące w monitorowanym obiekcie
  • Omówienie wybranych środków gaśniczych stosowanych w Stałych Urządzeniach Gaśniczych do zabezpieczeń pomieszczeń IT, teletechniki i sterowania
  • Mobilne systemy ochrony przeciwpożarowej IBS w tym przeciwpowodziowe a poza tym m.in. systemy oddymiania i naturalnej wentylacji, napędy do stolarki okiennej i drzwiowej, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy sterowań i zamknięć przeciwpożarowych, urządzenia i wiele innych istotnych zagadnień związanych z ochroną przeciwpożarową i projektowaniem obiektów budowlanych z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa.

  Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie Organizatora: www.dndproject.com.pl

  Jak wziąć udział w FIRE|GDAŃSK ? Zarezerwuj miejsce poprzez link: REJESTRACJA ONLINE (http://www.dndproject.com.pl/konferencje/164-konferencje)

  Uczestnictwo w konferencji jest BEZPŁATNE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora lub zarejestrować się telefonicznie pod nr 22 678 58 25. Zapraszamy!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.