google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa odsłona aplikacji INTEGRA CONTROL

  Od 27 maja 2016 dostępna jest nowa aplikacja do zdalnego sterowania centrali INTEGRA. Najnowszy program interfejsem przypomina dobrze znaną i przyjętą aplikację VERSA Control. Aby móc obsługiwać system INTEGRA z nowej aplikacji, instalacja alarmowa musi być wyposażona dodatkowo w moduł ETHM-1 lub ETHM-1 Plus.

  Nowa odsłona aplikacji INTEGRA CONTROLOtwartość na nowe pomysły, wykorzystywanie najnowszych technologii oraz innowacyjne podejście do znanych nam już rozwiązań mogą przynieść niezwykle korzystne efekty. Taka właśnie filozofia stała się przyczyną zmian wprowadzonych w aplikacji do sterowania systemem alarmowym bazującym na centrali z serii INTEGRA i INTEGRA Plus.

  Nowa odsłona aplikacji INTEGRA CONTROL

  Poprzednią nazwę MobileKPD zastępuje INTEGRA CONTROL. Jednym z powodów wprowadzenia tej modyfikacji jest potrzeba ujednolicenia nazewnictwa względem innych aplikacji mobilnych SATEL (MICRA CONTROL i VERSA CONTROL). Głównym celem jest jednak podkreślenie udoskonaleń i zmian technologicznych, które zostały wprowadzone w aplikacji.

  Druga zmiana kryje się we wnętrzu aplikacji, a dokładnie - w jej interfejsie, który został udoskonalony zgodnie z aktualnymi trendami wzorniczymi i funkcjonalnymi. Tak odświeżona aplikacja zapewnia jeszcze bardziej intuicyjną obsługę systemu alarmowego, a dzięki zmianom w wyglądzie jej używanie jest jeszcze przyjemniejsze. Nowy interfejs INTEGRA CONTROL zapewnia także większą wygodę korzystania z wszystkich dostępnych funkcji.

  Aplikacja w nowej odsłonie oznacza również nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich są powiadomienia PUSH, dzięki którym zarówno użytkownik, jak i instalator mogą otrzymywać informacje o zdarzeniach - wszystkich lub wybranych. Usługa ta działa w tle, odbiorca jest więc powiadamiany w sposób ciągły o tym, co dzieje się w systemie.

  Nowa odsłona aplikacji INTEGRA CONTROLDrugą nowością jest możliwość korzystania z udostępnianej przez firmę SATEL usługi zestawiania połączeń, zapewniającej szyfrowane, w pełni bezpieczne połączenie. Umożliwia ono zdalne połączenie z centralą alarmową bez konieczności posiadania zewnętrznego adresu IP oraz wykonywania czynności związanych z konfiguracją sieci. Usługa zestawiania połączeń jest dostępna wyłącznie wtedy, gdy w systemie alarmowym zainstalowany jest moduł ETHM-1 Plus w wersji 2.02. Jeśli elementem systemu jest moduł w starszej wersji, aplikacja będzie działać, jednak ta usługa nie będzie dostępna.

  Kolejną dużą zmianą w aplikacji jest zrównanie funkcjonalności INTEGRA CONTROL w wersjach na obie platformy, na które jest dostępna, czyli na Android i na iOS.

  Aplikacja INTEGRA CONTROL jest następcą wszystkich dostępnych do tej pory wersji aplikacji MobileKPD, w tym również wersji Pro. Oznacza to, że będą one nadal działały, ale nie będą rozwijane i wspierane. Co ważne, INTEGRA CONTROL jest aplikacją bezpłatną, a więc łatwo dostępną dla wszystkich użytkowników inteligentnych systemów alarmowych.

  Źródło:
  ASD Systemy Zabezpieczeń
  Artykuł został dodany przez firmę

  ASD Systemy Zabezpieczeń

  Firma ASD świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, projektowania, montażu oraz serwisu systemów zabezpieczeń. Obsługujemy m.in. obiekty mieszkalne, handlowe, sportowe, szkoły i obiekty zabytkowe na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.