google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.09.2018
  1 USD
  3.6702
  0.0017
  1 EUR
  4.2912
  -0.0017
  1 CHF
  3.7985
  -0.002
  1 GBP
  4.8412
  0.0006
  1 RUB
  0.0553
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowe znaczniki rur do każdego środowiska

  Znalezienie optymalnego materiału znacznika rur dla konkretnego zakładu może być czasochłonne. Firma Brady oferuje znaczniki rur do rurociągów wewnętrznych, zewnętrznych i znaczniki o podwyższonych parametrach do rurociągów zewnętrznych (serie Indoor, Outdoor i Outdoor+), które pomogą w identyfikacji rurociągów w dowolnym zakładzie na świecie.

  Nowe znaczniki rur do każdego środowiska

  Mniej wypadków, większa wydajność

  Dobrze widoczne i czytelne znaczniki rur mogą służyć do identyfikacji medium w rurociągu lub kierunku jego przepływu, co zwiększa wydajność pracy ekip remontowych, ułatwiając odnalezienie rur wymagających serwisowania oraz zaworów, które należy zamknąć, by przeprowadzić zabiegi serwisowe. Oprócz zwiększania wydajności znaczniki rur pomagają także zapobiegać wypadkom, ostrzegając pracowników, zewnętrznych wykonawców i ekipy ratownicze o niebezpiecznym medium w rurociągu.

  Znaczniki rur do każdego środowiska

  Znaczniki rur pomagają zmniejszyć liczbę wypadków w pracy i zwiększyć wydajność, jeżeli są widoczne i solidnie przytwierdzone. Dzięki badaniom prowadzonym w naszych laboratoriach za pomocą unormowanych metod badawczych firma Brady opracowała znaczniki rur do rurociągów wewnętrznych, zewnętrznych oraz o podwyższonych parametrach do rurociągów zewnętrznych, które zapewniają maksymalną trwałość i solidność w różnorodnych środowiskach. Dobierz odpowiedni znacznik rur i zapewnij trwałą identyfikację rurociągów prowadzonych w budynkach i na zewnątrz w zakładach działających w środowisku pustynnym, na morskich platformach wydobywczych lub w mniej wymagającym środowisku.

  Zgodność z każdą normą

  Firma Brady oferuje znaczniki rur serii Indoor, Outdoor i Outdoor+ w dowolnym kolorze, co umożliwia zachowanie zgodności z dowolną normą zakładową, branżową czy firmową dotyczącą oznaczania rur. Nasi klienci mogą wybrać wymagane parametry, kolory, komunikaty i symbole do nadrukowania na znacznikach, a także system ich mocowania (klejone lub nieklejone) dopasowany do potrzeb danego zakładu w dowolnym miejscu na świecie.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.