google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.07.2018
  1 USD
  3.7031
  0.0412
  1 EUR
  4.3036
  0.0038
  1 CHF
  3.6941
  0.0091
  1 GBP
  4.8276
  -0.0296
  1 RUB
  0.0588
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Szybkoobrotowe kamery AHD i TVI

  PX-SDAH2020-L i PX-SDTH2020-L to profesjonalne kamery sygnowane logiem marki IPOX, które uzupełniają ofertę naszego sklepu o wysokiej klasy urządzenia pracujące w standardzie AHD i TVI.

  Szybkoobrotowe kamery AHD i TVI ALARM-TECHPrezentowane kamery należą do serii produktów z szybkoobrotowym układem PTZ, który umożliwia łatwą, swobodą, a przede wszystkim zdalną zmianę położenia głowicy w wybranym przez użytkownika kierunku. Dodatkowe możliwości zastosowane w prezentowanych kamerach, takie jak ustawienie własnych tras patrolowych, ścieżek czy presetów dodatkowo zapewnią duży komfort w codziennym użytkowaniu oraz umożliwiają nadanie systemowi indywidualnego charakteru.

  Dużą zaletą kamer jest wyposażenie ich w nowoczesny przetwornik CMOS, który zapewnia wierną reprodukcję obserwowanej sceny oraz gwarantuje dużą stabilność pracy nawet w niekorzystnych warunkach środowiskowych. Do atutów prezentowanych urządzeń należy zaliczyć również nowoczesny układ optyczny - wyróżniający się szerokim zakresem regulacji oraz promiennik podczerwieni z diodami o dużej mocy, który doskonale doświetli monitorowaną przestrzeń nawet w całkowitych ciemnościach. Prezentowane kamery PX-SDAH2020-L i PX-SDTH2020-L wyróżniają się również zastosowaniem nowoczesnych funkcji korekty obrazu, intuicyjnym sterowaniem oraz dużą płynnością w transmisji sygnału Full HD po kablu koncentrycznym.

  Wymienione cechy czynią z kamer PTZ IPOX nieodzowny element każdej profesjonalnej instalacji monitorującej nastawionej na najwyższy poziom ochrony i zachowanie dużego poczucia bezpieczeństwa.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym w celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji.

  Źródło:
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń
  Artykuł został dodany przez firmę

  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń

  Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. na rynku funkcjonuje już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów systemów zabezpieczeń w Polsce.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.