google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 17.08.2018
  1 USD
  3.7784
  -0.0087
  1 EUR
  4.3061
  -0.0044
  1 CHF
  3.7926
  -0.0205
  1 GBP
  4.8043
  -0.0092
  1 RUB
  0.0563
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Automatyczny System Parkingowy RFID- parking XXI wieku

  W dobie wzmożonej liczby samochodów i zmotoryzowanych pracowników, ruch na firmowych parkingach musi odbywać się płynnie, a koszty utrzymania parkingów powinny być niskie. By spełnić te warunki, niezbędne jest odpowiednie zarządzanie parkingami i nowoczesna automatyka parkingowa

  Automatyczny System Parkingowy RFID PWSK

  Rewolucja w dostępie do firmowych parkingów.

  Wykorzystując technologię RFID inżynierom z gliwickiej firmy PWSK udało się opracować innowacyjny i kompleksowy system zbliżeniowy, który pomaga wygodnie i bezpiecznie usprawniać i kontrolować ruch pojazdów w obszarach zamkniętych. Elektroniczny System Obsługi Parkingu RFID i kontroli dostępu, bo o nim mowa, zrewolucjonizował tym samym zarządzanie firmowymi parkingami. W efekcie zatorowane lub blokowane przez nieuprawnionych użytkowników parkingi w zakładach przemysłowych, firmach, czy zajezdniach to już przeszłość.

  RFID – to proste

  Dzięki falom radiowym i za pomocą niewielkiej etykiety RFID UHF naklejanej na przednią szybę pojazdów oraz zlokalizowanemu przy szlabanie parkingowym czytnikowi RFID, nadjeżdżający samochód rozpoznawany jest z dużej odległości. Podniesiony szlaban, bądź otwarta brama czeka już na zbliżający się  pojazd. Wjazd i wyjazd z firmowego parkingu odbywa się w sposób całkowicie płynny,  zapewniając dużo większą przepustowość. Przekłada się to w bezpośredni sposób na płynność i wygodę wykorzystywania parkingu.

  Pełna kontrola

  Elektroniczny System Obsługi Parkingu sprawnie kontroluje dostęp do zamkniętego i chronionego terenu firmy, automatycznie rejestrując wszystkie wjazdy i wyjazdy. Prowadzi dokumentację wszystkich  zdarzeń. Tak profesjonalnie przygotowany system parkingowy doskonale radzi sobie zarówno z kontrolą parkingów mniejszych firm, jak i dużych zakładów przemysłowych, zajezdni autobusowych czy firm logistycznych. W tego typu placówkach, z uwagi na ich specyficzny charakter, kwestia rejestracji i monitorowania ruchu wydaje się być szczególnie istotna. System RFID przychodzi tu z wymierną pomocą sprawiając, że automatyczne szlabany działają sprawnie i bezobsługowo.

  Portier XXI wieku

  Centralka sterująca pełni funkcję portiera. To ona przechowuje wszystkie uprawnione kody pojazdów i rejestruje zdarzenia związane z dostępem do parkingu. Dołączone do systemu oprogramowanie zawiera historię zarejestrowanych w centrali parkingowej wjazdów i wyjazdów, co pozwala na analizę np. czasu przebywania na parkingu  poszczególnych pojazdów.

  Oszczędność czasu i pieniędzy

  Tagi RFID są znacznie tańsze od pilotów radiowych i nie wymagają wymiany baterii. System działa automatycznie, bez udziału pracownika, przez cały rok i niezależnie od pogody. Automatyczny System Obsługi Parkingu pomaga więc maksymalnie zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze (nie ma potrzeby zatrudniania portiera). Na tym  rozwiązaniu korzystają wszyscy. Zarządcy parkingów otrzymują system całkowicie zautomatyzowany i  bezobsługowy, a użytkownicy mają możliwość komfortowego parkowania.

  Sprawdzone w praktyce

  Skuteczność i prostotę  kontroli dostępu doceniło już wielu instalatorów systemów parkingowych poprawiając  komfort korzystania z parkingów.

  Jacek Krywult, właściciel firmy PWSK podkreśla, że instalatorzy doskonale wiedzą jakie korzyści daje otwieranie zdalne szlabanów „Proponowane przez nas urządzenia sterujące są bezawaryjne, gwarantują łatwość montażu, trwałość i bezkonkurencyjną cenę. Sprawnie działający system zapewnia dopływ nowych klientów. Dodatkowo nasi inżynierowie dostarczają potrzebną wiedzę  know-how i wsparcie techniczne zarówno przed sprzedażą, jak i podczas całego okresu eksploatacji” - mówi.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.